Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol vegyek olcsón nagy nyúlket...

Hol vegyek olcsón nagy nyúlketrecet?

Figyelt kérdés

Max 5000 Ft-ért tudok venni valahol?

1 db nyuszinak kellene egy elég nagy ketrec..


2011. ápr. 11. 16:06
1 2
 1/15 Bányai Károly ***** válasza:
48%
A teszkóban 100 forint. Hazatolod a kocsit, abból a legjobb. Kész az ajtaja is, csak egy tető kell neki, vagy fenék, ahogy fordítod.
2011. ápr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Venni nem fogsz ennyiért, de csinálhatsz (vagy apukád vagy akárki aki kicsit tud barkácsolni). Elmentek a tüzépre vagy barkácsáruházba, fatelepre és vesztek lécet, amiből csináltok egy alsó keretet, egy felsőt, az oldalait és egy ajtót. Összeszögelitek, vesztek drótosnál csirkehálót, körbehúzzátok vele, aljára is feszítetek, tetejére félig. Tetejére középre tesztek egy lécet, ez merevítésnek is szolgál, valamint erre erősítitek az ajtót. Megcsináljátok az ajtót külön, rá két zsanér, a másik oldalra pedig egy vagy két mágneses zár, meg egy fogantyú. Alját megcsinálhatod falapból is, és olyanra is, hogy kihúzható legyen a könnyű tisztítás miatt, de ez már kicsit bonyolultabb.
2011. ápr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ma láttam a fressnapf-ben hogy nyúlketrec akció van. 5000 ft-ért meg lehet venni, bár azt nem tudom hogy mekkorák. Ha teheted menj el oda, hátha nem fogytak még el. Egyébként pl vaterán ki lehet fogni olcsóbb darabokat.
2011. ápr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%

Zárd be a nyuszit a fürdőszobába, és legyen egy lavorba széna, mellette egy kis tálba nyúl kaja. És úgy rakd be a nyulat, hogy lavorral együtt, hátha akkor abba szokik WC-zni. Ha nem PVC van a fürdőbe, akkor nem tudja felszedni a padlót :) A mosógép drótját meg barikádozd el. Az ajtóhoz meg tegyél egy bútorlapot, olyan 40cm magasat, majd át kell lépni, de ő azt nem tudja átugrani és akk nyitva lehet hagyni neki az ajtót. Például ez is egy megoldás.


Aztán majd menj el obiba, lehet kapni nyúlrácsot 2cm rácsmérettel, asszem az 5ezer Ft, 60cm magas és 10 méter hosszú tekercs, abból már össze lehet barkácsolni valamit, ha ügyes vagy, csak kéne még hozzá pár faléc is.

2011. ápr. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Fressnapf-ban jók az 5000 ft-os ketrecek, a méret is pont oké, itt vannak a húsvéti nyuszi-dömping, és ők legalább megfelelő ketrecet árulnak akciósan ilyenkor.


Az Alphazoo-ban azt hiszem drágábban akarnak kisebbet eladni nyuszinak, ami nem is megfelelő..de azért "nagy szakértelmű munkatársaik vannak"...de jó.

2011. ápr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
jav: itt van
2011. ápr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

A freshnapf-ban mekkora ketrecet adnak anyniért?

Mert én néztem a neten, és kb 100x50-es ketrecet láttam 10ezerért.

2011. ápr. 11. 19:44
 8/15 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 11. 19:44
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát igen ez ennyi, és kb ez neki a jó méret, kisebbe rakni kínzás szerintem. De sok hozzáértő kisebben tartja :/
2011. ápr. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A fresiben tényleg van akciós 100x55-ös ha jól tudom, állítólag nem a legjobb (úgy hallottam, kiállnak belőle olyan dolgok, amiket jobb eltávolítani, mielőtt felnyársalja rá valamelyik részét az állat, de ezt téyleg csak hallottam), de ötezerért elmegy. Egyébként expressz.hu, vatera/teszvesz és minden egyéb apróhirdetéses oldal, nagyon jó használt ketreceket lehet kifogni olcsón.
2011. ápr. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!