Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vérzik vagy megy a hasa a...

Vérzik vagy megy a hasa a malackámnak? Most volt ivartalanitva is.

Figyelt kérdés

Barnás-pirosas foltot találtam.3 napja lett ivartalanitva,eddig minden rendben volt vele,ugyanugy mint a másikkal.

Nem látszik hogy elkaparta volna a varratot,szép ugyanugy.

(a másik malacka pár hónapja volt ivartalanitva,ő kiszedte a varratot magának,vérzett is,az másmilyen volt).


nem tudom hogy a hasa megy és abból maradt ilyen szin,vagy a pisije véres.

Áhh,megint éjjelre,és holnap muszáj dolgoznom,az összes szabim kiszedem a malacokra.


Mit csináljak vele?

Ügyelet se veszi fel a telefont,bár ismerve őket ugy is azt mondják hogy csak egy malac,hagyjam őket:S


2011. ápr. 11. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jaj, de sajnálom!!! Sokat nem tudsz tenni.. :(( Holnap siess haza és készülj, hogy lehet, hogy viheted az orvoshoz. De nem fogják nagyon összetörni magukat! :((
2011. ápr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Aki ivartalanitotta ahhoz járok velük,3-an vannak a szőrösek.

Eddig nem volt gond,voltak megfázva,műtve,de még mindig ugy hogy tudtam szabit kivenni meg reggelre lett bajuk.

Éjjelre csak 1x,de az ügyelet katasztrófa,nem látnak túl a macskákon meg kutyákon...

2011. ápr. 11. 22:24
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem rakd külön dobozba valami világos egyszínű tiszta rongyra vagy törölközőre addig is, amíg orvoshoz nem juttok, úgy te is jobban látod, hogy mifélét produkál és mennyit, több infót tudsz adni az orvosnak.

Melyik ügyeletről beszélsz egyébként?

2011. ápr. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

külön van alapból,hogy a másik kettő nehogy bántsa,és törölközőn az ivartalanitás miatt


behoztam végül magamhoz az ágyba (külön szobában vannak amugy szabadon) ketrecestől

Több folt lett reggelre,inkább piros mint barna


De felhivtam most a dokit aki műtötte,azt mondta hogy nem nagy baj csak belül meghuzodhatott egy ér,ha baj lenne akkor az nagy mennyiségű vér lenne nem pecsételés,nem lesz baja,de vigyem le ha gondolom,de nem fog tudni vele mit csinálni,csak ha továbbra is vérzik,akkor felnyitja,kitisztitja,elvarrja ujból


Délutánig nem lesz baja


Miskolci ügyeletet irtam tegnap este,azok nem igazán éretenek a tengerimalacokhoz,vagy inkább nem veszik olyan fontosnak mint egy kutyát vagy egy macskát

2011. ápr. 12. 06:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia!Jobbulást a Malackának! Majd megírod,mit mondott az orvos?
2011. ápr. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

meg

de csak délután viszem,muszáj dolgoznom

2011. ápr. 12. 10:11
 7/12 anonim ***** válasza:

szegény malacka!

szerintem valami belső broblémája van.

nemtudom mi lehet szegényke baja

:(

2011. ápr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem lett több folt mire hazaértem (reggel tettem alá hófehér törölközőt),de levittem a dokihoz,nézzen rá


Megnézte amennyire lehet egy ekkora állatkát,de nem talált semmit,tartja magát a reggel mondottakhoz hogy valószinű csak kicsit megrepedt a műtéti vágás miközben próbált kiszabadulni a ketrecből (műtét előttig egy 2x2 méteres helyen volt,igy furcsa lehetett h be van zárva egy 50x70-es ketrecbe),de össze is forrt mostanra


ugyhogy kitettem,nem a legsterilebb,de legalább jól érzi magát

2011. ápr. 12. 17:28
 9/12 anonim ***** válasza:
Köszi hogy megírtad!Nagyon jó híreket írtál,meglátod nemsokára rendbe is jön a Malackád!
2011. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Minden rendben van?
2011. ápr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!