Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacom állandóan...

A tengerimalacom állandóan berreg szinte az egész malac rezeg. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Lány a tengerimalacom. Még 5 hónapos. És ketten vannak a terráriumban két nőstény
2011. ápr. 12. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk meg két fiú van, már két évesek, tesók. Vili és Marci. Ők is berregnek, és döcögve közelítik meg a másikat, aztán ugranak egyet és vad viháncolásba, kergetőzésbe kezdenek. Ők így kommunikálnak egymással. Én imádom ezt a berregő hangot. Meg ha adsz nekik olyan zöldséget, füvet, gyümölcsöt amit nagyon szeret, akkor reszeli a fogát, majd figyeld meg. :)

Amikor berregnek egymáshoz is dörgölődnek, szerintem ez csak a szeretet jele náluk, örül a társának. Örülök, hogy nem egy malacod van, ők nem szeretnek egyedül élni, depressziósak lesznek. Vagy ahol egy van, nagyon sokat kell vele foglalkozni.

2011. ápr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezzel jelzi azt, hogy nagyon jól érzi magát és szereti a kis társát :)


Nekem is két lánymalackám van, ők is egyfolytában rumbáznak és burukkolnak:) Imádom, mikor ilyen kis bolondosak!

2011. ápr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekünk is ezt csinálják, és igen. Mindig ugrálnak is!!:)
2011. ápr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösz hogy válaszoltatok. Most már tudom miért csinálják. Biztos nagyon jó érzik magukat.
2011. ápr. 13. 08:15
 5/6 A kérdező kommentje:
és nekünk is ugrálnak az olyan aranyosak akkor is
2011. ápr. 13. 08:17
 6/6 A kérdező kommentje:
hát igen egyedül nagyon rossz lehet nekik
2011. ápr. 13. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!