Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkora ketrece/akváriuma van...

Mekkora ketrece/akváriuma van a hörcsögötöknek? (ha van akkor küldhettek képet is)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 20:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
1 db Dzsungáliai törpehörim van benne.
2011. ápr. 12. 20:34
 12/13 anonim válasza:

Én a hörimek ilyesmi ketrece van ,

[link] csak nem festett,és védő műanyag sarkak vannak a szélén.Nekem tökéletesen megfelel sosem rágja,csak annyi hogy kikaparja a forgácsot.. De nagyon szeret benne mászkálni, sokszor látom fejjel lefelé lógni :D(nekem vannak benne létrák amin tud az egyik szintről a másikra szaladgálni;persze műanyag)

De szerintem a lényeg az hogy legyen tere szaladgálni,legyen egy mókuskereke,elegendő alomja(forgács),és egy kisház amiben alszik(ha gondolod tehetsz bele réti szénát, ami nagyon jó neki mert jól koptatja a fogát és bekuckózva tud benne aludni. Én ennyit mondok a helyről ahol érdemes tartani én is így tartom :)

Remélem segítettem :)

2011. ápr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

És ti nem gondoljátok, hogy milyen rossz neki, hogy kilát, és nem tud kimenni? A ketrecet is azért rágja, mert onnan se tud kimenni az jó?

Miért lenne rosszabb a láda, mint a ketrec vagy az akvárium?

2011. ápr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!