Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nektekis is csinálja ezt a...

Nektekis is csinálja ezt a tengerimalacotok?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán a malacaink este állandóan csipognak de nem tudom mi a bajuk azt olvastam hogy akkor csinálják ha valamitől nagyon félnek. Meg mostanában elégé csendesek azóta.
2011. ápr. 14. 12:26
 1/2 lovelyne ***** válasza:
100%
Több oka lehet!:)De inkább éhesek,én arra tippelek!A malacok mindig azok!:D
2011. ápr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen, ez teljesen normális. A csipogás vagy az, hogy éhesek, vagy az, hogy harcolnak egymással. Barátnőmnek két tengerimalaca volt, testvérpár, egyfolytában ment a csipogás, röfögés, kattogás. A hangoktól nem kell aggódni, azok nem jelentenek rosszat. Arra figyelj, ha az egyik mondjuk nagyon sok vizet iszik - az jelenthet rosszat. Meg nagyon figyelj arra, hogy nincsenek-e kis púpok a testükön, dudorok, stb. Időnként tapizd végig őket. Ugyanis a tengerimalacok hajlamosak a rákra. A dudorok és a sok ivás is erre utalhat. A hangok viszont nem.
2011. ápr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!