Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyiket válasszam:Dzsungáriai...

Melyiket válasszam:Dzsungáriai vagy Szíriai törpehörcsög?

Figyelt kérdés

NEM TUDOK DÖNTENI!kérlek segítsetek!

lééci segítsetek


2011. ápr. 15. 17:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

elnézést rosszul írtam.

dzsungáriai törpehörcsög vagy szíriai aranyhörcsög?

2011. ápr. 15. 17:57
 2/12 anonim ***** válasza:
Szíriai. Elég nagyra nő, hogy dögönyözni lehessen, a törpe túl törékeny a szememben, nem kéne.
2011. ápr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Dzsungi!!! Nekem 5 nagy van meg v 6 kicsi. Imádom őket. Nagyon szerethetők és sok szeretetet adnak.
2011. ápr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
a dzsungáriai nagyon aranyos sztem:) nekem is volt már belőle kb 30..:D főlleg akkor nagyon cukik mikor 1 hetesek:D
2011. ápr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez milyen komoly probléma!
2011. ápr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
dzsungi
2011. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Platypus ***** válasza:
Ez leginkább attól függ, mekkora ketrecre van pénzed. Az aranyhörcsögnek nagyobb hely kell. A viselkedésük elég hasonló. Az aranyhörcsög elég nagy, hogy ne vesszen el az ember kezében, lehet dögönyözni. A törpe meg kis aranyos kölyökszerű marad egész életében. Az aranyhörcsögnek rengeteg színváltozata van, létezik hosszúszőrű és szatén is belőle. A dzsungiknak is van pár, de nem olyan sokfélék.
2011. ápr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 gfero ***** válasza:
dzsungáriai nekem jobban tetszik
2011. ápr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

nagyon megoszlik a vélemény:)

volt már aranyhörcsögöm is imdátam egy jó kis kézbe való kis pufi volt.

volt már dzsungink is csak ők elég bolondak voltak de mostanában olvastam róluk és láttam képeket és kiderült hogy csak nálunk voltak ilyen lükék:D

azt hiszem lesz egy aranyhörcsögöm!(az előző aranyhörim megszökött ,úgy hívták hogy Málnó(Manó+Málna))

2011. ápr. 16. 08:24
 10/12 anonim ***** válasza:

Dzsungáriaii :D A legtündéribb :)))

Nekem volt elég sok, először aztmondták két lány, de kiderült h az egyik fiú, így születtek kishörikék. :D Belőlük kettő tényleg ányt tartottam meg. :D

A neveik a következők voltak: A két elsőnek először Nici és Mici, majd amikor kiderült h Mici fiú, Frici lett :D De onnantól már csak Mamikának meg Papikának hívtuk őket. A kettőnek amit megtartottam a Nici (anyukája után) és a Mumuka nevet adtam :)) Ennivaló banda volt :D Sajnos már elpusztultak...

2011. ápr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!