Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy kell megfogni egy nyuszit?

Hogy kell megfogni egy nyuszit?

Figyelt kérdés

Anyukám szerint ott a füle mögött kell megfogni.. De ez neked olyan abszurd :( Ugye nem lesz baja akkor, ha úgy fogom meg, mint pl egy cicát? Szóval az első 2 lába mögött.


Olyan kis vékonyak a bordái is, a széltől is védeni akarom, nehogy valami baja legyen...


2011. ápr. 16. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi baja, ha úgy fogod meg, az első évben én is a 2 lába mögött fogtam meg, de mostmár (meg az elmúlt 5 évben:)) a füle mögött, a gerezdnáját fogom neki, és nem fáj egyáltalán, csak ne szorítsd, de egyenlőre jó az, ahogy szeretnéd, majd később térj át a fül mögötti módszerre. nagyon aranyos, hogy így félted a nyuszit, sok sikert kívánok Nektek! :)
2011. ápr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Igazából próbáltam már ott a füle mögött fogni, de olyan fura nekem úgy..

2011. ápr. 16. 20:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz a bordáinak, ha úgy fogod meg. Másképp nem is nagyon lehet, mert úgy karmolnak, mint a fene. :)

Egyszer a barátom a füleinél fogva emelete fel az egyik nyulamat, mert hogy úgy kell. Na, én majdnem görcsöt kaptam! :@

2011. ápr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát elvileg a fülei mögött mert az anyja is ott fogja meg és ettől beindul egy reflex benne amitől nyugton marad, pont mint a macskánál.
2011. ápr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Füle mögött kell megfogni, mert ha vad kiugrik amúgy a kezedből és összekarmol..:) és az nem túl jó érzés
2011. ápr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vad, tök szelíd :) Pedig csak 1 hete van nálam. Nem szaladgál össze-vissza, csak hozzámbújik :)
2011. ápr. 17. 12:31
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

vagy így, vagy pedig...

[link]

2011. ápr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én úgy szoktam, ahogy az első képen van! ha a füle mögött fogom meg, ficánkolni kezd mindig
2011. ápr. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!