Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Már 2 hete bepároztatuk a...

Már 2 hete bepároztatuk a nyuszimat, honnan tudom, hogy tényleg hasas-e? Az előző pároztatásnál nem fialt. Akkor elő fordulhat, hogy most se?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért teszed ezt szegénnyel?
2011. ápr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi is csináljuk,a tyúkokat nem vágjuk le mert azok tojják a tojást és a nyulakat meg a hús miatt tartjuk.
2011. ápr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

úgy szokták hogy beűződtetika nyuszit és utánna 14-napra á megint és akkor ha nem veszi fel baja van a nyuszinak.


Mi is tartunk nyuszikat.

2011. ápr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy összeengedjük a nyuszikat. Pároznak, és két három nap múlva megint összeengedjük. Ha másodjára már nem veszi fel a fiút akkor valószínű lesz benne nyuszi.

A fedezés időpontját mindig pontosan felírtuk, mert egy hónap múlva azon a dátumon várható az ellés.

2011. ápr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,de azt nem értem hogy "miért teszed ezt szegénnyel" -választ,hogy érted?

Mit teszek vele? Ha arra gondolsz,hogy húsvétra levágjuk,akkor rosszul gondolod.Én imádom a nyusziaimat és soha nem lennék képes bántani őket.

2011. ápr. 18. 20:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!