Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az baj, ha a nyuszim ma nem...

Az baj, ha a nyuszim ma nem olyan aktív, mint máskor?

Figyelt kérdés
Általában sokat szaladgál a szőnyegen, meg kíváncsiskodik, rosszalkodik mindenfelé a szobában. Ma alig szaladgált egy kicsit, inkább csak fekszik, pihenget. Ez normális náluk?
2011. ápr. 18. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha 1-1 nap csinálja szerintem nem baj, ha ez huzamosabb ideig fennáll az utalhat arra, hogy valami nincs rendben vele.

Figyeld pár napig és ha nem változik vidd el dokihoz.

2011. ápr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm! most pl azt csinálja (ilyet még nem láttam tőle eddig - nemrég van csak nálam), hogy fekszik az oldalán, és néha leteszi a fejét, elbóbiskol, aztán, ha hall valami zajt, felemeli a fejér, pár perc múlva megint elszunyókál... eddig ennyire még sosem láttam aludni
2011. ápr. 18. 16:15
 3/8 A kérdező kommentje:
remélem, csak én aggódom túl a dolgot
2011. ápr. 18. 16:16
 4/8 anonim ***** válasza:
fel tud kelni? nem mozog nehezen?
2011. ápr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
járás közben nem dülöngél?
2011. ápr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
fel tud kelni, normálisan mozog, szaladgált is, csak kevesebbet, mint eddig. Amikor nem alszik, sok időt tölt mosakodással
2011. ápr. 18. 17:29
 7/8 anonim ***** válasza:

akkor jó

ha holnap is ilyen lesz biztos ami biztos vidd dokihoz és mondd el neki hogyan viselkedik általában és ehhez képest hogyan most

2011. ápr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

rendben, köszönöm szépen!

most kicsit feléledt, úgy tűnik, lehet, hogy csak fáradt volt, és csak én aggódok túl mindent

2011. ápr. 18. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!