Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen állatot válasszunk?

Milyen állatot válasszunk?

Figyelt kérdés

Nemsokára külön költözünk a párommal, és felvetődött a háziállat-kérdés.

Kutya - macska nem jöhet szóba, mert elég pici a lakás. Így maradtak a kisállatok.

Nem tudjuk eldönteni milyen állatkát vegyünk, mindegyiket szeretjük, a nyuszitól kezdve a tengerimalacig.

Ti milyen állatot ajánlanátok?

Kettőt szeretnénk hogy ne unatkozzanak, azért lehessen néhanapján simogatni őket, és ha lehet ne kerüljön egy vagyonba a tartásuk - szeretnék mindent megadni nekik :)

(A zaj meg ilyesmi nem érdekes, azt már megszoktuk :D)


2011. ápr. 18. 21:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én a törpehörit ajánlom..nagyon aranyosak nekem is az van.
2011. ápr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig a patkányt, már régóta tartok és nagyon okosak és imádnak puszit adni.Szeretem őket.
2011. ápr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Tengerimalac!!!:)
2011. ápr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is csak jót tudok mondani a törpehörikről, de ők nem feltétlenül tarthatóak 2en. Ezért a törpenyúl jobb választás lenne nektek.
2011. ápr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
A patkányy. tartható párban, barátságos, okos.:))
2011. ápr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Törpehöri is mehet párban, egy összeszokott páros egész életükben együtt marad. Nekem is együtt vannak már 1,5 éve
2011. ápr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
nekünk nyuszink van uyganazokból az okokból kifolyólag, mint nálatok.nagyon édesek (főleg ha kiskorában veszed meg).állandóan őrültködik mikor ki van engedve a ketrecből, dobálja magát a levegőben.odabújik hozzánk és simogattatja magát, ha nem simogatod ,akkor meg elkezdi nyalogatni a kezedet.XDannyira édes.és szobatiszta, lehet hordani sétálni is.szal én a törpenyulat javaslom, de ez gondolom már lejött az elejénXD
2011. ápr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 kisnita ***** válasza:
100%

Patkány, táncoló egér, tengerimali, teknős, törpe nyuszi, csincsilla, mókus, vadászgörény, cukormókus, dzsungáriai törpe höri, aranyhöri.

Szerintem írd be a keresőbe az összeset, olvass el róluk néhány dolgot és az alapján válassz!

2011. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Hűha így végigolvasva kisebbfajta állatkert lesz a vége :D
2011. ápr. 18. 21:28
 10/24 anonim ***** válasza:
34%

kiskutyát vagy kiscicát

azok aranyosssak

2011. ápr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!