Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek a nyulam ketrecébe?...

Mit tegyek a nyulam ketrecébe? Fázik!

Figyelt kérdés

Járólapon van rajta a ketrec, és szegénykém fázik :( Mit tegyek az egész ketrec aljába? Elég neki az, ha széna van?


Vagy tegyek valamit a ketrec alá? És mit?


2011. ápr. 20. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy fázik? A nyulak jobban bírják a hideget mint a meleget, sok nyulat télen is kint tartanak.
2011. ápr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
van ilyen nyusziágy lehet valahol venni...de am szerintem ha sok szénát vagy forgácsot teszel akkor csinál magának belőle fészket és jó lesz neki...
2011. ápr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szinte kizártnak tarom, hogy fázik. Ahhoz túl meleg van. Szerintem csak beképzeled.

egyébként nyilván valami szigetelő anyagot, rongyot, szalmát stb.

2011. ápr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Anyukám mondta.

Egész nap a szénatartóban van.

És tényleg hideg a kő, az 1 dolog, hogy a levegő meleg...

2011. ápr. 20. 16:37
 5/10 gfero ***** válasza:
a széna bőven elég de nem tudsz valami kis lábat csinálni a ketrecnek
2011. ápr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem 3 éve van itthon nyulam, nem húsvét táján szereztem be. És nem tartom magam önzőnek, sokat foglalkozom vele, sokat van szabadon a lakásban és szemmel láthatóan elégedett, jól érzi itt magát. Szóval nem érdekel a te degradáló véleményed, nekem csak ez számít.

A csak húsvétra megvásárolt, rossz kezekbe került nyuszi más kérdés, azt én is nagyon elítélem. Vannak emberek akik tényleg játéknak, szórakozásnak tartják az állatot amit ha megunnak eldobnak.

2011. ápr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 dzseni100 ***** válasza:
tegyél neki be sok szalmát majd ő eligazgatja ne nyomd le mert alábújik ha akar nekem 2 nyuszim is van
2011. ápr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem húsvét miatt van nyulam. Szeptemberben halt meg a 2 éves nyulam, és most láttuk értelmét venni egy újnak, meg ha jó idő lesz kimehet, stb.


Különben meg szerintem sokkal jobb élete van így, mintha sose szeretné senki és nem foglalkozna vele senki..


Amúgy hányszor láttál már oroszlánfejű nyuszit a szabadban ugrálni? És elég nagy mozgástere van képzeld csak el.. ;) Főleg, hogy legtöbbször a lakásban rohangál.

2011. ápr. 20. 18:25
 9/10 anonim ***** válasza:
A mi oroszlánfejűnk télen is kint garázdálkodott a kertben, szoktatás kérdése az egész. De amúgy ha a ketrec alá raksz egy pokrócot, az szigetel eléggé, ha tényleg csak a kő a baj.
2011. ápr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tegyél a ketrec alá kartonpapírt (nem a papírboltit, hanem egy szétszedett dobozt) az jól hőszigetel és könnyű beszerezni.
2011. ápr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!