Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyit foglalkozzak a nyuszim...

Mennyit foglalkozzak a nyuszimmal naponta? Mit értünk "foglalkozás" alatt?

Figyelt kérdés

Értékeli ő is azt, ha simogatom, ugye?

Ha beszélgetek hozzá, kiengedem, stb mi számít foglalkozásnak?


2011. ápr. 20. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát sétáltasd,simogasd,az tőled függ hogy mennyi időt és hogy mikor,csak az a lényeg,hogy ne gyomrozd túl.
2011. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi kiengedjük a ketrecből.Először csak magának rohangál, aztán, mikor megunta akkor jön és követeli a simogatást.aztán elmegy, és rosszalkodik egyet, akkor én beszélgetek veleXD ez kb 2 óra. aztán visszazárom , kap kaját, és alvás van.De sajna a miénk nagyon rossz. állandóan a falat eszi, vagy a linóleumot rángatja fl, ugyh nagyon oda kell rá figyelni.XD
2011. ápr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én reggel kimék hozzá, kaja, víz, aztán délelőtt simi, meg puszit ad, stb, visszamegyek, délután vizet adok neki, aztán olyan 5-6 fele kimék, és 7-ig oda se! :D A simogatást meg hogyne értékelné (=
2011. ápr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A simogatás a nyuszik nagy kedvence, imádják. Az enyémek a fejük tetején élvezik a legjobban. Mikor kicsi volt, rengeteget foglalkoztam a nyuszival, hogy megszokjon minket. Állandóan beszéltem hozzá, mondogattam a nevét, benyúltam a ketrecbe és simogattam, leültem a ketrece mellé a földre. Meghálálta a gondoskodást, a legkedvesebb és legragaszkodóbb nyuszi lett belőle. Most már ő maga jelentkezik a simogatásért, pusziért.
2011. ápr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Naponta legalább másfél órára engedd ki a ketrecből, ezalatt ki tudja ugrándozni, szaladgálni magát. A simogatást nem szereti egyébként mindegyik, de az enyém kifejezetten imádja. Ha a ketiben van akkor is kéri.:) A kanapém pont a ketije mellett van és ha leülök akkor egyből fölugrik a házikója tetejére és nyújtja a fejét simire, meg kell zabálni.:) Ha meg kint van akkor állandóan a nyomomban van, szaladgál a lábaim között, lesi mit csinálok, bökdös, játékosan harapdál:)
2011. ápr. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De aranyos nyuszijaitok vannak :)

Az enyém is odajön hozzám ha kiengedem (napi min 2 órát van kint, ebből kb fél órát a másik nyuszival van), szereti ha az ölembe van és simogatom :)

Nagy mániája volt, hogy a nyakamba feküdt, csak sajnos kiütéses lettem tőle.. :(

2011. ápr. 21. 09:26
 7/7 anonim ***** válasza:
én naponta 1-2 órát foglalkozom vele, ha több időm van, többet. Kiengedtem, leülök hozzá a szőnyegre, simogatom. Ha hanyatt fekszem, egyből felmászik a hasamra, meg mindig körülöttem ugrál. Ahogy mászkálok a szobába, jön utánam, mindig láb alatt van. Néha ha a párommal játszunk valamit, társasjátékot pl, leülünk vele a földre, és nyufi szereti eldobni, felborítani a homokórát, próbálja elvinni a dobókockát stb. nagyon élvezi, ha foglalkozunk vele, és körülötte vagyunk
2011. ápr. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!