Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Idős tengerimalacomnak milyen...

Idős tengerimalacomnak milyen kaját adjak? Kell valamilyen speciális? Vagy ami tuti jót tesz? 7éves a picinyem.

Figyelt kérdés
Még annyi, hogy amikor kakil akkor nem a szokványos "bab" alakú jön ki, hanem ilyen nagy csomó, és elég réggóta... ez mitől van? :S nem változtattunk a kajáján..
2011. ápr. 20. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell nagyon változtatni az étrendjén, de lehet senior tápokat adni. Érdemes lenne kúraszerűen rágcsálóknak probiotiumot adni neki (pl. Bio lapis) lletve C vitamint (én Cebion cseppet használok). A fogait is érdemes állatorvossal időszakonként ellenőriztetni, nehogy túlnőjenek.
2011. ápr. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lassan enyém is annyi lesz nem változtattam és nem is fogok az étrendjén ugyanannyit eszik jó sokat:D
2011. ápr. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát énse akarok feltétlen, csak hogyha tudom, hogy azzal jót teszek, akkor azt adom neki. Köszi a válaszotokat, vigyázzatok a malijaitokra:)
2011. ápr. 22. 14:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Versele laga: Cavia nature Re-balance tápot lehet idős és túlsúlyos malackának adni, ahogy első is írta egy bio-lapis kúra sem ártana cebionnal tuningolva.Igazán szuper, hogy ilyen szép kort ért meg, szeretgesd nagyon.
2011. ápr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

C vitamin az mindenképp jót tesz,tengerimalacok számára különösen fontos, lehet kapni C vitamin oldatot állatkereskedésekben!

Az én malackám hat és fél évig élt. De most van egy kicsike, két hónapos! :)

Szuper, hogy a tied ilyen idős! Kívánom hogy még sokáig éljen! :) Kisfiú vagy kislány?

2011. ápr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!