Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan lehet összeszoktatni...

Hogyan lehet összeszoktatni két tengerimalacot?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hónapja van egy fiú malacom, és most vettünk egy fél éves lányt. Beraktuk hozzá, és a fiú azonnal "letámadta". Most külön vannak egy kicsit, féltünk, hogy verekedni kezdenek, de ilyenkor mi a teendő? Hagyjam, hogy elintézzék maguk között? Egész nap csak nem kergetheti szegényt...
2011. ápr. 21. 18:29
 1/3 anonim válasza:
Hát a legjobb választás az lett volna, ha egy fiút veszel mellé, ugyanis fiút fiúval kell párosítani, hogy jól meglegyenek. És semmiképp ne tedd őket össze rögtön a ketrecben, először egy semleges helyen kell őket összeismertetni, ott hagyni őket 1-2 óráig, hogy ismerkedjenek, "lerendezzék a dolgaikat" egymás között. , persze úgy, hogy közbe te is figyeled őket. És csak utána szabad betenni őket, egy ecettel kitisztított tiszta ketrecbe.
2011. ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 viki2233 válasza:
Hát nekem úgy volt hogy volt egy tengerimalacom és 3-4 hónapig egyedül volt és venni szerettem volna mellé még egyet.. elmentem az állatkereskedésbe és azt mondták hogy kicsit vegyek hozzá(7-9 hetest) és megvettem. először amikor találkoztak a ketrecbe nagyon furcsák voltak de 1 hét múlva már imádták egymást.=) és persze mind a 2 fiú.. szerintem érdemesebb lett volna úgy hogy vagy 1-1 fiú vagy 1-1 lány..
2011. ápr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Összeraktuk őket, nagyon jól megvannak, ma nyalogatták egymást. A fiú továbbra is rumbázik a lány körül, remélem hamarosan akcióba lépnek, szeretnénk már kismalacokat. :)
2011. ápr. 26. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!