Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Minden nap a macskámmal...

Minden nap a macskámmal alszom, ez gond?

Figyelt kérdés

Minden éjszaka a macskámmal alszom, de teljesen meztelen vagyok. Kaphatok-e el tőle fertőzéseket? A macska ivartalanított hím.


16L


2011. ápr. 22. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
bezony kaphatsz..
2011. ápr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát kislány...azt ajánlom, hogy gyorsan szoktasd le az ágyadból...egy ismerősöm megvakúlt tőle...nem jó ötlet már csak egy légtérbe is kerűlni vele, nemhogy vele aludni...kockázatos a betegségek szempontjából nézve, ki tudja még mit kaphatsz el tőle...
2011. ápr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogy lehetne magvakulni tőle?
2011. ápr. 22. 11:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha a macska megkapta az összes oltását, és egészséges, akkor semmi akadálya. :) Ivartalanítva? Plusz pont!! :D
2011. ápr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2 éves korom óta alszom együtt a macskámmal. 10 éves korom óta meg lett egy másik macskám, tehát valamikor 2 macska is vagy rajtam alszik vagy az ágyamban. 20 éves leszek és még élek. Húhha.

Jah és nem kerti cicák, mert panelben lakom, oltásokkal elvannak látva.

2011. ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az jo ha ivartalanitott legalább nem esel teherbe :))))) bocsi
2011. máj. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!