Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért tesz úgy egy lány nyúl,...

Miért tesz úgy egy lány nyúl, mintha fiú lenne?

Figyelt kérdés
7 hónapos nőstény nyuszim van, de néhány napja elkezdte hágni a kezemet. Leülök a földre és nem hagy békén, harap karmol és meg akar izélni. TUTI hogy nőstény, de akkor miért csinálja?
2011. ápr. 22. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Beindult benne a szaporodási ösztön, nem fogja abbahagyni. Vidd el dokihoz egy ivartalanításra, mert hidd el, ő szenved ilyenkor.


(Gondolj bele - bár nem tudom hány éves vagy-, hogy egész életedben szexuális vágy él benned, amit nem tudsz semmivel sem kielégíteni, hiszen még önkielégítést sem tudsz végezni. Na, így már tudod, hogy rossz ez neki. )

2011. ápr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az előző válasz téves,hiszen a lány nyuszi akkor kezdi ezt, ha a dominanciáját akarja biztosítani. Az én nyuszim is megtámadta az apósom kezét, s leszexelte, de utána olvastunk. A nyusziknál a szaporodás máshogy van, mint az embereknél, a lány nyuszi akkor kezd el "tüzelni", ha megérez egy fiú nyuszit, addig nem.

Szóval nem kell minden áron ivartalanítani, ha nincs a közelbe bak nyúl.

De szerintem olvass utána!:D

2011. ápr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem négy lány egerem van egy ketrecben, hímek nélkül. Náluk naponta folyik ez a műsor. Sima dominanciaharc, ő így mutatja ki, hogy ki az úr a háznál.
2011. ápr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!