Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mire figyeljek, mit ne egyen...

Mire figyeljek, mit ne egyen meg a törpenyuszi, ha szabadon van a kertben, ezek közül? Babérmeggy, tuja, díszpetrezselyem, leander, lapu, gyúkhúr, papsajt, gyermekláncfű, cseresznyefalevél?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
díszpetrezselyem és a gyermekláncfűt eheti [eredetileg], ha nem vizes de a többit úgy tudom, hogy nem :D
2011. ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A vezetékeket ne rágja meg!!!!
2011. ápr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Petrezselymet, tyúkhúrt, pitypangot nyugodtan ehet, az én nyuszijaim imádják.

Nálunk tuja van a kertben, amit nem szabad megenniük, meg pár bokor, amiről nem tudom, hogy eheti-e vagy sem, ezért nem engedem inkább. AMúgy én csak hámmal viszem ki őket, azzal vissza tudom őket fogni, ha rossz irányba indulnak el.

2011. ápr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És még kifelejtettem a felsorolásból a Bukszust..

amúgy azért tettem fel a kérdést, mert kóstolgatta ezeket pár napja, de elvettem őt onnan, hogy ne egye, amíg nem tudom hogy biztonságos-e...

Akkor tyúkhúr, gyermekláncfű, petrezselyem OK... És a többivel mi a helyzet?

(amúgy az enyém nem viseli a hámot. Ha rajta van, nem mozdul meg...)

2011. ápr. 22. 15:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy amiről nem tudjuk, hogy szabad-e vagy sem, azt nem engedjük.
2011. ápr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

itt lent a toxic plants-ot nyisd meg, vagy a plants toxic-ot

2011. ápr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tuját és leandert semmiképp!
2011. ápr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!