Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha egyszerre túl sokat evett...

Ha egyszerre túl sokat evett a tengerimalackám lehet tőle valami baja?

Figyelt kérdés

Volt egy kis pixis amibe volt 3-4 darab nagyobb uborkadarab a malackának. Na ez a kis tálka véletlenül kiborult (nem voltunk itthon amikor leesett a mellette lévő polcról ahol a malacka dolgait tartjuk) és 2 db nagyobb uborkadarab beesett a malackához, és mind megette. Nem volt azért akkora nagy, ha a 2 darabkát összetesszük kb 5 cm hosszú volt.

Mind megette ugyan de nem tudom hogy lehet-e baja szegénynek tőle?:( remélem nem történik semmi baj :(


2011. ápr. 22. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


nem vagyok állattartásban rutinos, de fogyókúrában igen. Onnan tudom, h az uborka nagyon nagy %-a víz. Szóval sokat fog pisilni. Szerintem nagy baja más nem lehet.

De remélem állattartók is írnak neked.


25/N

2011. ápr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baja nem lesz, a mienket volt, hogy teljes napig egyedül hagytuk nyáron, és olyankor direkt sok lédús kaját hagytunk előtte. Irtó sokat tudott enni, de ubitól sosem lett baja (max. káposztától, karalábétól lehet, ami puffadást okoz)
2011. ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
huh akkor megnyugodtam :D salátát mi is szoiktunk neki adni néha. de örülök hogy az uborkától nem lehet nagy baja :D
2011. ápr. 22. 22:02
 4/10 anonim ***** válasza:

nem lesz nyugi semmi baja, a malac annyit eszik amennyit jónak lát. Nem fogja degeszre enni magát, maximum majd ki pisili ki kakilja..

csak annyira kérlek meg titeket, hogy ne nagyon etessétek sokat zöld kajával! (Uborka,saláta) Az én malacom sajnos azér halt meg.... :( Paradicsommal is ritkán! főleg magokat adjatok neki és vízbe vitamint (van ilyen direkt malacoknak), így a vitamin se marad el.

2011. ápr. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Eszter:) ***** válasza:
enyém egy nagy rúd uborkát fel falt fél óra alatt nem lett semmi bajaa csak sokat pisilt...ugyhogy ne félj.:D
2011. máj. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem kell egy tengerimalacnál attól félni hogy addig eszi ameddig látja?:) vagyis hogy nem ismer mértéket.
2011. máj. 6. 14:09
 7/10 anonim ***** válasza:

Űgy ahogy mondod!:D

Egyébként csaka k btűvel kezdődőeket nem lehet nekeik adni és azt is hallottam,hogy a b-vel kezdődőeket sem.

meg a péktemék is puffasza ha sokat kap.

De a malackák rengeteget ehetnek,rengeteget.........:)

2011. máj. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
akkor az uborától meg salátától se lehet baja :D
2011. máj. 6. 22:02
 9/10 Eszter:) ***** válasza:
Nem lehet háát add csak nekii;):D
2011. máj. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
huh örülök:) mert a malacom bolondul az uborkáért a salátát meg úgy eszi hogy betakarózik vele :DD
2011. máj. 7. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!