Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » FONTOS! Nyúl és a k betűs kaják?

FONTOS! Nyúl és a k betűs kaják?

Figyelt kérdés
Lehet nekik adni? most az előbb evett egy jó 20 forintosnyi körtét a nyulam mire leesett, hogy k betűs. SEGÍTSETEK..
2011. ápr. 23. 22:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, az én nyulam is evett már, semmi baj nem lett tőle :)
2011. ápr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
vagy én vagyok túl fáradt, vagy te vagy túl hülye mert, abszolút nem értelek.
2011. ápr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
k betűs kaják... gyiiiiiiiijjjjj
2011. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
jó oké bevallom lehet kicsit hülye vagyok, mert van olyan rágcsáló aminek nem lehet adni k-betűs zöldségeket/gyümölcsöket pl egér hörcsög. és nem tudtam, hogy a nyulnak lehet-e mert csak 2 napja van itt és a nővéremé, és ő nincs itthon és godoltam játszom vele és akartam enni egy kis körtét és tök örültem is, hogy eszik a kezemből erre rájöttem, hogy bakker ez k betűs, és gondolkodás nélkül kiírtam ide... :D ennyi történt
2011. ápr. 23. 22:11
 5/15 anonim ***** válasza:
de wazz, k betűs ez mekkora hülyeség mááá? karfiol, karalábé ezt minden állat megeheti nyultol az elefántig akkor mit k betüzöl?
2011. ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

a körte nem zöldség, hanem gyümölcs...

és semmi baja nem lesz tőle, nyugodj meg.

... káposzta, karfiol, meg a társai, amik puffasztanak :))

2011. ápr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
jó, elnézést kérek, hogy g*cire megijedtem és nem tudtam mit csináljak xDDD most levettem hogy f*sz vagyok :D nem kell 20x elondani:D:D:D:D
2011. ápr. 23. 22:21
 8/15 anonim ***** válasza:
K betüs dolog ez hülyeség...krumplit ne adj neki, de körte simán mehet...hörcsögöm is imádja
2011. ápr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mikor nekünk voltak nyulak ( étkezési ) Az öregek nekünk is ezt mondták hogy a K betűs kaját ne adjuk nekik.

Ez alatt a puffasztó hatású zöldségeket értik. Könnyen felfúvódhat tőle, és pl a kukoricától beteg lesz a mája.

2011. ápr. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát kutyaeledelt, kávét, Kentucky csípõs csirkeszárnyat lehetõleg ne adj neki.


De az SZ betûs kaják is veszélyesek lehetnek, pl a szegedi halászlé nem biztos, hogy jót tesz a nyussznak.


Istenem, mi ez a baromság, hogy a kaja kezdôbetûje alapján teszel különbséget?

2011. ápr. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!