Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek tudok még ma...

Szerintetek tudok még ma valahol törpenyuszit venni?

Figyelt kérdés
Nyitva van még ma valami Budapesten? köszi
2011. ápr. 24. 07:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ma már nem hinném,hogy tudsz bár előfordulhat valahol lehet.Viszont csak a húsvét miatt ne vegyél csak ha hosszútávra tervezel,hisz nem lehet ide-oda dobálni az állatokat.
2011. ápr. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább vidd el a gyereket ( vagy magadat) egy állatsimogatóba, az állatkertekben mindig szoktak ilyen napot tartani :)
2011. ápr. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nincs még gyerekem:P de az ötlet az tényleg jó lenne:)
2011. ápr. 24. 07:31
 4/7 anonim ***** válasza:

:)))))))))))))


Ha csak húsvét miatt kellene, akkor az állatkertbe menj simogatni :) ha tényleg akarsz egyet (amit megtartasz élete végéig míg a halál el nem választ :)) akkor érdemes húsvét után felkeresni az állatkerteket, menhelyeket hogy befogadnál egyet. (lehet akkor a nyuszi dömping miatt ingyen is megkapod).


De ha tényleg csak a húsvéti feeling miatt szeretnél egyet, akkor vagy az állatkertet kellene felkeresned, vagy a Fressnapf boltokat. Igaz a bolt nem lesz nyitva, de előtte lévő parkolóban tavaly volt nyuszisimogató (fressnapfos dolgozók voltak ott) na és persze rengeteg gyerkőc...illetve gyerek lelkületű felnőtt is XDDDD szerintem ők csak ürügyként vitték magukkal a gyerekeket :DDDDDDD

2011. ápr. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél nyuszit, tervezz 6-8 évre biztosan, mert nem egy rövid szavatosságú dolog, kb mintha kutyát vagy cicát vállalnál. Ez esetben meg szerintem kibírod, ha nem most veszel egyet, hanem mondjuk egy későbbi alomból, lehetőleg tenyésztőtől és akkor nem életképtelen kisnyuszikat fognak rádsózni ellenőrizetlen genetikával rendelkező szülőktől.


Bár igaz ami igaz, én a nyulaimat húsvétkor vettem. Azóta is(lassan három éve boldogítanak...illetve csak az egyikük...)

2011. ápr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj hogy ezt mondom de remélem nem sikerült ma nyuszid szerezned. Nem szabad így első felindulásra megvenni. Ha előre elhatározod hogy nyuszit szeretnél, átgondolod hogy ez mivel jár, tudod-e vállalni, keresel egy neves tenyésztőt (akinél pár hetet legalább kell majd várnod a nyuszira), utánaolvasol mindennek amit tudni kell róluk, beszerzed az összes hozzávalót ami a nyuszitartáshoz kell és utána jöhet a nyuszi. De semmiképpen nem úgy hogy reggel felkelek és kitalálom hogy veszek egyet, ez nem plüss állat.
2011. ápr. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat:) Nem vettem nyuszit, még várok vele...de majd mindenképpen szeretnék egyet, mert már régóta szeretnék! :)


Köszönöm a hasznos válaszokat, és mindenkinek Kellemes Húsvétot!:)

2011. ápr. 25. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!