Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengeri malac hálószobában?!...

Tengeri malac hálószobában?! Lehet tőle aludni?

Figyelt kérdés

Mennyire hangos a tengeri malac?

Nekem most deguim vannak, de sajnos nem tudom őket a szobámba tartani, nem tudok ugy aludni.

De ugye a tengeri malac tunyább, viszont azt hallottam, sípoló hangokat kiad, ha valami nem tetszik...

Tehát ugye nem zavar föl éjjel h enni?

Előre kösz: BG


2011. ápr. 24. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Háát, nem lehet megmondani. Mert nekem két malackám van a szobámban, egyik folyamatosan düdörög, másik meg se szólal. Ha egyedül van akkor szinte biztos hogy nem fog "beszélgetni", de ha ketten vannak, akkor biztos hogy valamilyen hangot kiadnak magukból.
2011. ápr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Éjjel általában alszanak, bár ha egy párt tartasz előfordulhat, hogy kergetőznek és zörög a ketrec. Éjszaka közepén még nem hallottam malacot sípolni, de előfordulhat, hogy nekik jóval korábban indul a reggel, mint neked és nekiállnak visítani egy kis kajáért hajnali 5kor ha megfordulsz az ágyban. Több malacom is volt már, változóan zavaróak éjszakánként.
2011. ápr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 razide válasza:
Nekik sokkal hamarabb kezdődik a reggel 4-5 órakor ha nincs előttük zöldség akkor elkezdenek sípolni, de ha este raksz be neki(k) sok füvet vagy salátát akkor biztos, hogy nem fog sípolni mert lesz előtte kaja! És még ami fontos este mindig töltsd tele az önitatót friss vízzel mert azért is szoktak visítani! (tapasztalat)
2011. ápr. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Tehát, ha víz, kaja meg minden megvan, nem fognak zavarni egyáltalán? Vagy akkor is zavarhatnak? Mert nem igazán akarnám külöm szobába tartani, különösen, mert a ketrec elég kicsi, 2-en nem lenne jo nekik.

/mostmár csak ez nem tiszta/

2011. ápr. 25. 22:16
 5/5 anonim ***** válasza:

akkor vegyél hörcsögöt


kis ketrecbe nem való malac,1 főleg nem

ha egyedül van,akkor rágni fogja a ketrecet neked,nem fogsz aludni tőle


ketten érzik jól magukat,azonos neműek legyenek,nagy ketrecben


100*50es ketrec most 4900 a freschnapfban

2011. ápr. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!