Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalac éjszakai...

A tengerimalac éjszakai állat? Éjjel van ébren vagy nappal?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb kisemlőssel ellentétben NEM.(most mindenki azt mondja majd hogy az..nincs igazam,de az én saját tapasztalataimból és a sok hasznos állatos könyv,oldalból beszélek)
2011. ápr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
etetés kérdése.. mikor éhes kapar, etesd nappal és nappal kaparni fog és éjjel meg aludni, mert ha éjjel kapar nappal alszik xD legalább is én ezt halottam.. nem biztos hogy igaz, de nálam bevált :) ja és rendszerességgel kell etetni pl.. ha hétfőn reggel adod akkor kedden ne 19 00 kor... :)
2011. ápr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem is napközben van ébren, nem szoktam látni, hoyg este alszik-e de sztem igen, mert egésznap fent van(mérmint nappal) :D
2011. ápr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Én is így gondoltam. Nekem is azt mondták, hogy éjszakai állat, de nekem mindig ébren van nappal és este csendben van, nem motoszkál, szóval szerintem akkor alszik.

Lenne még egy kérdésem. A tengerimalac szokott pislogni?

Én még sose láttam.

2011. ápr. 25. 19:36
 5/10 anonim ***** válasza:

éjjel alszik,nekem el is dőlnek,ásitanak


bár nappal is képesek aludni ha bekajáltak


nekem pislognak

2011. ápr. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Alszanak nappal is. Estét nem tudom, mert akkor én is alszom. :)

Szoktak pislogni, mert különben kiszáradna a szemük.

2011. ápr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

aki tangerimalacot tart az vegyen egy könyvet !!!!

amyúgy NEM ÉJJSZAKAI ÁLLAT

2011. ápr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Se éjjeli se nappali.Eszik iszik alszik WC-zik és ez így ismétlődik éjjel is és nappal is.
2011. ápr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pislognak!Próbáld ki oda tenni kezedet a szemükhöz vagyis csak közel a szeméhez,ne érintsd meg!!És be fogja csukni a szemét!
2011. ápr. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 csoripetra válasza:
saját tapasztalat: nappal általában ébren van, max csak pihenget, viszont az éjszakát sem mindig alussza át...van hogy fenn van majdnem egész éjjel
2013. ápr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!