Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit szerezzek, vegyek a...

Mit szerezzek, vegyek a tengeri malacnak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 10:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

1.terrárium

2.itató

3. faforgács alá

4. kis ház, ahová elbújhat

5. tengeri malac hám, ha sétáltatni akarod

2011. ápr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ketrec, táp, granulátum, széna, itató, sok sok zöldség! Főleg saláta, paprika!
2011. ápr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

nagy ketrecet,szénát,tápot,zöldséget,gyümölcsöt,forgácsot,itatót,házikót


és társat,egyedül nem érzi jól magát

2011. ápr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
a faforgács alá tehetsz még macska almot is.Krumplit soha ne adjál neki, még héjjat sem, csak főve. K betűs zöldségeket sem.
2011. ápr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nekünk van tengerimalacuk kb fél éve... és nem akarlak eltántorítani, de én személy szerint eléggé megbántam hogy vettünk... a mi tengerimalacunk, szabályosan zsarnok, és akaratos (lehet h csak a miénk :D) komolyan elmész mellette, és addig fütyül, meg visítozik(komolyan mint1 malac) amíg nem kap kaját... holott annyi répát bezabált már, h nézi az ember, h hová fér belé annyi kaja... és az első 1-2 hónapban vicces, de később már tiszta nyűg az egész, h állandóan visít...

nagyon koszos : egy hét alatt olyan büdösre összecsinálja az almot, h gusztustalan kitakarítani(volt hörcsögünk, azt is hetente takarítottuk, de az valahogy tisztább volt). nagyon gyors az anyagcseréje... tehát készülj fel, h állandóan le fog pisilni

nem tudom h hány éves vagy, énmár kicsit kinőttem az állatkákból, lehet hogy azért sem vett le annyira a lábamról, de szerintem ha mindenáron aranyos rágcsálót szeretnél, én inkább a hörcsögöt javaslom... nem él olyan sokáig(másfél évet mondanak, de a mi hörcsögeink simán 2 és fél évet éltek), és tisztább, és lényegesebben kevesebbet eszik, kisebb :)

2011. ápr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Minden tengerimalac olyan mint amit az utolsó leírt. A tesómé is ilyen, aranyos meg szeretem de sose kéne saját még ez az egy is kikészít már ötödik éve. :D
2011. ápr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az első rosszul írta.Ne tartsd terráriumban.Ketrec kell neki!

Az utolsó válaszolón nagyon kiakadtam :@

Cáfolnám:Nem minden tmalac olyan.Nekem van 3.Mind a 3 olyan tündéri sose bánnám meg hogy vettem!Büdös,igen büdös ha nemjól takarítod.Miért te talán kókuszillatút sz@rsz?

Utolsó előtti:KINŐTTÉL AZ ÁLLATOKBÓL??? Grat...


11/L

2011. ápr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jaj mit kell úgy ki akadni? Ki a fene írta hogy büdös mert én nem! A miénk egyáltalán nem büdös! Tündéri persze tündéri, főleg mikor 10 percenként visít! Semmi rosszat nem írtam, csak azt hogy nekem nem kéne saját! Ennyi.
2011. ápr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

koszonom a válaszokat és kérlek ne itt veszekedjetek.

én 13 éves vagyok és tervezunk venni 2 db tengeri malacot (magamnak meg a tesomnak).Hát hogy oszinte legyek kb 2.5-3 évvel ezelott volt horcsogom azt ugy havonta takarítottam de ahogy mesélitek hogy budos es visít asszem eloveszem a horcsog ketrecet és azt veszek.De ha talán a tengeri malac mellet dontok akkor az el éldegel akváriumban is?persze jo nagyban

2011. ápr. 26. 19:44
 10/14 anonim ***** válasza:

12:50-es! Ha normálisan eteted,nem visít 10 percenként! -.-"

Kérdező:Ha takritod és eteted nem büdös és nem visít!

De nekem mindegy...

11/L

2011. ápr. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!