Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan győzzem meg apát hogy...

Hogyan győzzem meg apát hogy legyen nyuszink? Nem rossz neki ha egyedül van?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy nyuszit, csak apa azt nem akarja hogy egyedűl legyen,kettőt meg már nem vállal be :(
2011. ápr. 26. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz rossz neki ha egyedül van.

De a ketrecből napi min 2-3 órát engedd ki és min 2 órát foglalkozni kell vele.

2011. ápr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

már nem azért hogy lehet ennyire 1 idióta lenni

jól éreznétek magatokat egy ketrecben egy egész nep ha csak 2-3 órát vesznek ki és játszanak veletek te se lennél egész nap egyedül basszu....

bocsi a csúnya szavakért...

2011. ápr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem értem az utolsó hozzászólót, a nyuszinak (2)-3-4 óra futtatás kell /persze jobb ha egész nap kint van/, és jobb ha egyedül tartjuk őket, mert nem igazán társas lények. A legtöbb gyakorlott nyulas is külön ketrecben tartja őket lakásban, csak akkor lehetnek együtt ha jön a játék ( így el lehet kerülni a veszekedést).
2011. ápr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok törpenyúl, aki nem boldogulna el mondjuk a természetben.
2011. ápr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok

a futtatás alatt persze a szabad ketrecen kívüli játékot értettem. Ha ebből a napi (!) 3 óra és e feletti foglalkozást be tudja vállalni a kérdező, és kész tájékozódni a helyes tartásról akkor nem lesz rossz dolga a nyuszinak.

2011. ápr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szóval gondolom te is látod a sok cuki nyuszis húsvéti képeket, és eldöntötted, hogy neked is kéne.

Csak hogy tudd, nekik nem elég egy kis hely. Minimum 100x50-es ketrec kell nekik, és napi törődés. Az enyém csak akkor van bent a ketrecben ha suliban, vagyok és este.

A kiengedés mellett vele kell lenni. Nem azt mondom, hogy ki se mozdulj a házból, de 3 óránál többet nagyon ne legyen egyedül, mert tényleg szereti az emberi társaságot.


Az ételek is fontosak.

Ne adj neki dropsokat, és kizárólag márkás, ha kell drága kaját adj neki.


Ha én nem vagyok otthon huzamosabb ideig, akkor anya mindig kiengedi, ad neki néhány zöldséget /reteklevél,pitypang stb./. Ha épp fen dolgozik, pl. tereget, akkor a nyuszmák mindig átüget hozzá, és akkor anya dögönyözi.


Szóval a nyuszi rengetek örömöt, és persze sok-sok bosszúságot tud okozni.


Nekem már kellett új billentyűzetet, olvasólámpát és laptop egeret venni miatta, mert nem figyeltünk.

Na meg persze a bútorok tönkretevéséről ne is beszéljünk.

A székeket térdmagasságig megrágta, a bőr fotel szélének annyi, és a tv bekapcsológombjának is lőttek. Na meg a gyönyörű világító földgömb se világít többé.


Azomban.


Hihetetlenül odaadó, szeretetéhes jószágok.

Semmi nem pótolja azt, amikor egy fáradt nap végén te ledőlsz a padlóra, és ő odabújik melléd, majd simogatva elalszotok. :))


Szóval válaszolj kérlek, és segítek! Mert ez még a töredéke se annak, amit tudnod kéne.

2011. ápr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Az utolsónak:

Lesz neki lekerítve 2 rész:

ahol ehet és pihenhet

ahol "futhat"

Mind emellett még lesz neki a ketrece ahol éjjel lesz!

Már sikerűlt megfűznöm apát.

De irhattok még tanácsokat mert nagyon el akarom kényesztetni a kisállatot! erre a címre: odorgabi74@velvet.hu

2011. ápr. 27. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!