Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit kell tudnom a patkányokról?

KicsiSráác ^____^" kérdése:

Mit kell tudnom a patkányokról?

Figyelt kérdés
Nemsokára kapok 1 pár fehér patkányt...És hát nem tudom,hogy mi kell a ketrecbe...Étel+viz az szükséges...De kell nekik függőágy is??meg még valami eksztrém dolog ???...Hülyeségektől kíméljetek !!!!Köszii
2011. ápr. 28. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
papírt, faágakat, fűszálakat, wc papír gurigát, ezekkel eljátszik. Épít belőle kis fészket. Ha van egy kis faháza is, oda behord mindent amit akar :)
2011. ápr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Odú, vagy házikó nagyon fontos, hogy legyen egy nyugodt kuckójuk, ahova elvonulhatnak. Rakhatsz be függőágyat is, szokták szeretni. Mehet még a ketrecükbe faág, mászóka, létra, hasonlók. Mellékesen, remélem, hogy a pár alatt azonos neműeket értesz, mert fiú-lányt párt nem szabad együtt tartani!
2011. ápr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amit csak akarsz és nem sajnálsz tőle. :)


Ha nem bánod, leírom, én mit szoktam beenni patikhoz:

Én csutkaalmon és forgácson tartom őket, így kevésbé szagosak, ritkábban kell takarítanom őket. Van egy házuk, maga a ketrec emeletes, így egy szint is van nekik. Kereket is tettem be nekik, hogy mozoghassanak kedvükre. van egy függőágy, amit imádnak, és mászóka. tehetsz hozzájuk fadarabokat, ágakat... Csak készülj arra, hogy a patkány mindent megrágcsál, szóval egy függőágy lehet, hogy csak 2-3 hónapig tart ki náluk. Én mondjuk régi farmerek szárából vágok mindig darabokat és azt akasztom be nekik. Arra viszont figyelj, hogy mindig legyen bent nekik fogkoptató!

2011. ápr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !! És 14:45-ös miért nem birnak a másnemű patkányok eggyüt lenni ?Bántani fogják egymást...Egyis ismerősömnek volt egy pár én nem bántották egymást!!..Emigy fehérpatijaim lesznek !
2011. ápr. 28. 16:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem azért nem szabad együtt tartani fiút és lányt, mert bántják egymást, hanem mert elárasztanak kispatkányokkal. 3 hetente születne 6-12 kölyök, hova raknál ennyit? Arról nem is beszélve, hogy a folyamatos fialásba belepusztulna a nőstény.
2011. ápr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!