Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit eszik a vadászgörény?

Mit eszik a vadászgörény?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Sima macska konzerves kaját, (sertésest, marhahúsost, a csirkés a kedvence). Egyszóval főleg húst :D
2011. ápr. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 1 srác ***** válasza:

főként húst de athatsz neki mindenböl mértékkel

de sertést semiképp ne adj neki mert felfujodik

Csirke meg az ilyenek

mi ugy szoktuk h néha csak a börét vagy 1 egész combot :)

2011. ápr. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 1 srác ***** válasza:

Előző vagyok:


Csirkehúsos baba pörét is tudsz venni tescoba azt is szereti az enyém szerette és nem ment töle a hasa

2011. ápr. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 1 srác ***** válasza:
pürét*
2011. ápr. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az étrendjének minimum 80%ban nyers húsból kell állnia (konzerv kaja egyáltalán nem jó!).

Húsok: csirke, pulyka, hal, nyúl, vadhús, baromfi szív, máj.

Fontos hogy kapjon csontos, porcos részeket is (kb 50%-ban).

Kiegészítés képpen kaphat még tojást, mézet, laktózmentes tejet, zabpehelyt.

Gyümölcsre, zöldségre, gabonafélére, ételmaradékra nincs szüksége, sőt ezek károsak is.

Táp közül magas hústartalmú, lehetőleg gabonamentes macskatáp (acana, orijen) vagy görénytáp adható, de csak kiegészítés képpen.

Azt tudni kell hogy a tápon, konzerven tartott görik veséje 2-3 éves korukra súlyosan károsodik, amibe bele is halhatnak!

2011. ápr. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Görénytápot, meg kiegészítőnek egy csomó dolgot. Google a barátod, keress rá, én régebben rátaláltam, de mivel nincs görim, nem jegyeztem fel. Tenyészetek oldalain nézelődj, onnan kaphatod a legbiztosabb, kipróbált információkat.
2011. ápr. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A miénk egyáltalán nem eszik meg semmi csontos husit csak a csirkemellet szereti azt is csak főzve.

Répát adtam neki multkor meg ubit, azt is szerette. Ma husti kap majd paprikával.

A lényeg,hogy csak természetes dolgokat adjál neki.

Azért nem megfelelő a konzerv, mert tele van adalékanyagokkal.

Fél kiló csirkemell 12 etetésre elég nálunk.

2011. máj. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

nekem 7 éves a görényem. soha nem ette meg a nyers húst. a macska kajából is csak a száraz tápot.

a konzervet se ette meg soha. a csirke combot, mellet, stb bőrkét csak megszaglássza és ha nem szednem ki akkor akár hetekig is ott lenne. egyáltalán nem érdekli. pedig sokszor próbálkoztam kicsi kora óta vele. a táptól nem lett semmi baja. 7 éves. makk egészséges. de te próbálgasd. ha ízlik neki úgyis megeszi. tényleg bármit adhatsz neki ami hús. állítólag a disznó nem jó, barátom az övét mégis mindig disznóhússal eteti. az övé megeszi. nem fújódik fel. 5 éves görény. az övé is makk egészséges

2011. máj. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!