Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy törpenyuszi és nem...

Van egy törpenyuszi és nem értem a viselkedését. Ha lehajolok hozzá megsimogatni akkor elszalad de mikor felállok és elmegyek akzonnel szalad utánam akárhova megyek. Akk ez most mmit jelent?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 19:03
 1/2 anonim válasza:

Ha fiatal a nyuszid és csak mostanában került hozzád, akkor ilyen lesz egy darabig. Hónapokba tarthat kialakítani a jó nyuszi-gazdi kapcsolatot. Sokkal hosszasabb folyamat, mint egy kutya/macska esetében.

Nem olyan régóta van nyuszim nekem is. Nagyon furcsán viselkedik. Egyik pillanatban elalszik az ölemben, hozzám bújik, barátságos, máskor meg ész nélkül összekarmolja a kezem meg belém harap. :)

2011. ápr. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az én nyuszim egy hónapja van kb nálam és 4 hónapos remélem h bújósabb lesz és am nekem is van h odajön és leekszik mellém máskor meg olyan mintha meneülne előlem
2011. máj. 1. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!