Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisemlőst vehetnék neki?

Milyen kisemlőst vehetnék neki?

Figyelt kérdés
Öcsémnek (5éves) szeretnék gyereknapra vmi kisállatot venni. Ne értsétek félre, nem lenne rábízva, még kicsi hozzá. Én gondoznám, az ő szobájában lenne. Mégis valami olyan kéne, amihez ha benyúl, vagy megsimizné, akkor nem harapja meg. Már nagyon szeretne magáénak tudni egy állatot, ha neadjisten "megunná" se lenne gond belőle, az én szobámban mindig jut hely egy kisállatnak (halaim, 2 fűegerem, és egy dzsungim van) Köszi :)
2011. máj. 2. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Hörcsög,csincsilla,tengeri malac.
2011. máj. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esetleg aranyhörcsög. Ha jó helyről veszed, ahol kicsi kóra óta foglalkoznak vele, akkor nagyon kis szelíd, aranyos állatka. Viszonylag kis helyen elfér, olcsó "fenntartani". :)
2011. máj. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én a japán táncolóegeret ajánlom. Kicsi, elfér a kezében. Lehet simogatni, ha fűegered van, akkor szerintem egyetértesz velem, hogy aranyos. Nem mászik ki a terrából, nem szökik, ha leteszed a földre, akkor is csak körbe-körbe rohangál. Nem harap, bár félős. Most vessetek meg, amiért ezt írom, de ha véletlenül leejti, az ugyan nem jó az állatkának, de legtöbbször nem lesz tőle semmi baja. Még egyszer mondom, ne dobáljátok, nem jó neki.

[link]

2011. máj. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Patkány...Nekem is most van kettő...Könnyű őket betanittni..És engem még egyszer sem haraptak meg !
2011. máj. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem törpenyul is lehet és nincs vele semmi gond...nekem is van egy...nagyon barátságos és még egyszer sem harapott meg :)
2011. máj. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
tgm, patkány, aranyhörcsög, csincsillát semmiképp ne!
2011. máj. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
aranyhörcsög, a tengerimalac harap!
2011. máj. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a tengerimalac nem harap, ha szelíd...
2011. máj. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tenegriomalac!!!!!!

Nem harap, nagyon szelíd.

A hörcsög harap...

Sok malackával volt már dolgom, nem harapnak. A fiúknál előfordult odakapás, de nem haraptak meg nagyon sose. A lányoknál egyáltalán nem. Csak akkor harap ha kínozzák, dögönyözik, nem eresztik el őket.

Nagyon szeretik a simogatást! :) Okosak, szépek, hozzászoknak és ragagszkodnak gazdijukhoz.

2011. máj. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!