Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hím mongol futóegér biztos...

A hím mongol futóegér biztos nem bántja a pici mongol futóegereket?

Figyelt kérdés
Ma születtek picik...És mikor a hím bemegy a picikhez akkor felvesz egyet és mindha megakarná enni,úgy csinál...És még a pici is nyafog mikor felveszi ..Ez azt jelenti,hogy megakarja enni ?
2011. máj. 3. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

de okos vagy...

AZONNAL KÜLÖNÍTSD EL a hímet!!!

miért tartasz mongol futóegeret, ha nem tudsz róla semmit? vagy miért nem olvastál utána előbb???

grat.

és igen, megöli a kicsiket, ezért válaszd el!

2011. máj. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem is esti mesét olvas nekik...a kölyköket az anyjuk neveli, a hímre ott semmi szükség. Vedd ki, még nem késő!
2011. máj. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De van egy ismerősöm aki 5-6 évig tenyésztette őket és ő nem szedte szét őket...És a h1m nem is bántotta a piciket !
2011. máj. 3. 14:01
 4/13 anonim ***** válasza:
Jó, lehet ilyen is van...de most megéri kockáztatni? Hímnek ott semmi szerepe nincs.
2011. máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Most is eggyütt vannak és a hím csak a csőben van amit beraktam nekik ...Vagyis mindig ott van...Ki se mozdul....
2011. máj. 3. 14:52
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem fogja bántani!!!! A tenyésztők sem szokták állandóan különvenni!!! Az anyának csak rossz, ha egyedül kell felnevelnie a kicsiket! Én tenyésztettem/tenyésztek mongol futóegereket, minden 2. ellés után kell különvenni a hímet 2 hónapra! A picik mindenért csipognak, egyszerűen ha fekszenek is, az nem gond. És az anya is a szájával fogja meg! Első alom? Akkor ha különveszed lehet, hogy megöli az anya a kicsiket, mert túl nagy feladat neki egyedül ellátni az apróságokat!
2011. máj. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És a nőstény a hímet 1-2 napig nem fogja beengedni a fészekbe, hanem külön alszik, de ez természetes, utána együtt nevelik a kicsiket. (előző voltam)
2011. máj. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Oké...Mostmár szétválasztottam,mert a nőstény elkezdte verni a hímet..Tegnap este történt ez...Szóval azóta külön vannak ...a közfalon látják egymást de nem birnak átmenni egymáshoz...
2011. máj. 4. 14:32
 9/13 anonim ***** válasza:
Gondolom nem véresre kezdte verni, és az természetes, hogy elkergeti... de ha te mindenáron keresztbe akarsz tenni a természetnek és kockáztatni azt, hogy az anya megöli a kicsiket, hajrá!
2011. máj. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát nem véresre..Nem szeretném azt se kockáztatni,hogy az anya egye meg a piciket meg azt se,hogy az apa...
2011. máj. 4. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!