Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi időbe telik, mire a...

Mennyi időbe telik, mire a törpenyuszim 'megkedvel'?

Figyelt kérdés
Egyik pillanatban bújós, a másikban szalad égnek-világnak. Néha nyalogat, de néha minden ok nélkül összekarmol, amikor megsimogatnám. 10 napja van nálam.
2011. máj. 3. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a nyusziknál sok idő, míg megbízik az emberben. Legyél vele türelmes, ne erőltesd semmire, és ha ki tudod várni az "áttörést" akkor szép pillanataitok lesznek együtt:)
2011. máj. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
türelem türelem türelem! az enyém alig 1 hónapja van nálam, és nagyon bújós lett, elalszik az ölemben, meg követeli a simit. idő kell neki
2011. máj. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én nyuszim első naptól fogva szeret..:D akkor már vittem az udvarba, szót fogadott..stb. :D de 1 hónap nkd és meg fog szokni mefkedvel:)
2011. máj. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :)

Elég érdekesen viselkedett ma is. Odanyújtottam hozzá a kezem, morogni kezdett, és 'nekem támadott' a maga módján.

És olyankor mi van, ha elutazom 6-7 napra és rajtam kívüálló okok miatt nem tudnám magammal vinni a nyuszit? (Zenekaros 'turnék', nem lenne időm törődni vele, plusz nem szeretném ennyi ember közé vinni.) Nem fog elhidegülni tőlem ennyi idő alatt? Megismer, ha hazajövök?

2011. máj. 4. 18:30
 5/6 anonim ***** válasza:
De sajnos, bevágja majd a durcást ha egy jó pár napig nem lát, akkor megint előröl kell kezdeni a szelídítést. Egy két hónapig kint lakott a miénk a konyhába a lakásfelújítás miatt, majd miután visszaköltöztettük a nappaliba, még jó pár hónapnak kellett eltelnie, hogy újra a bizalmába fogadjon.
2011. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ezt nyuszija válogatja! Az enyém 1,5 hónapig menekült előlünk, aztán egyik napról a másikra - mintha akkor értette volna meg, hogy "ezek engem szeretnek!!!" - megállt a lábam előtt, lehajoltam,hogy megsímogassam és hagyta!És ezt szó szerint értsd: hétfőn még menekült, s kedden már simizhető volt. Azóta ki is követeli magának.
2011. máj. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!