Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretném pároztatni a barátnő...

Szeretném pároztatni a barátnőm nyuszijával az én nyulamat (hím). Ha megtartanék egy kisnyulat és beraknám az én nyulam ketrecébe a kisnyuszit a apjával megismerné a kisnyuszit?

Figyelt kérdés
Ugye a barátnőm nyula lenne a nőstény és enyém a hím nyuszi. De ha megtartok egy kölyöknyulat és berakom az apjához megismeri? Mert ugye nem lesz ott mellette ahogy megszüli.. Nem tudom , hogy megismerné-e vagy széttépné vagy mi lenne . Hogyan lehet ezt a dolgot okosan megoldani?
2011. máj. 4. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha hím lesz a kisnyuszi, akkor megveri és letépi a heréjét a nagy.
2011. máj. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amint ivarérett lesz a nyuszi, a már meglévő bakod zaklatni fogja. Ha bakot hozol haza, akkor verekedni fognak, vagyis az apa fogja gyepálni igen keményen a kisebbet ( akár végzetes is lehet), ha nőstényt hozol, akkor meg be akarja majd fedezni ami a kis nyuszi életébe is kerülhet, mármint maga az akció, és a kölykök kihordása is.


Gondolom nem érdekel a véleményem, de szerintem ne pároztassátok őket, vagy ha annyira ragaszkodtok a dologhoz, keresetek fel egy tenyésztőt aki segít, sajnos nem egyszerű ez az egész, sok komplikáció léphet fel, az sem mindegy milyen fajta a nyuszitok, milyen korban van ( nőstényt 1 éves kor után szigorúan tilos pároztatni), nagyon nagyon sok a buktató, és bizony a ti felelősségetek a kudarc.

Csak az állataitok védelmében írtam le a véleményem.

2011. máj. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de simán kinyírja
2011. máj. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jó köszi (:


Akkor inkább hagyom ezt az egészet

2011. máj. 4. 14:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!