Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Elég a nyuszinak ennyi hely?

Elég a nyuszinak ennyi hely?

Figyelt kérdés

A beépített szekrényem asztalkájára szeretném a nyuszi ketrecet berakni, hogy ne a földön legyen.

Egy mini kosorrú nyuszim lesz.

Elég neki 106cm hosszú 35cm széles és 50-60 cm magas (a felső szintre vmi "nyugágy"féleséget terveztem, hogy fel tudjo mászni és aludni ott is, meg ha feláll két lábra legyen sok helye) ?


Ekkora hely elég lesz neki szerintetek? ( a magasság még megtoldható 10-20 centivel)


2011. máj. 4. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyértlemű hogy minnél nagyobb, annál jobb, de így is-úgy is napi rendszerességgel ki kell engedni, nem lehet egyfolytában a ketrecben.
2011. máj. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

persze, csak este lesz ketrecben meg ha iskolában vagyok. Bár ez még a jövő zenéje :) hogy hova vesznek fel. Ha fősulira akkor viszem magammal albérletbe, ha meg nem akkor meg marad a szobámban.


Csak kicsit kíváncsi voltam,hogy jó e a méret, mert a ketrec kézzel lesz készítve és ha kicsi, akkor még most lehet alakítani rajta. Nem akarom,hogy rossz helye legyen.

2011. máj. 4. 15:44
 3/12 A kérdező kommentje:
A földre meg nem szeretném rakni a ketrecet, mert van egy macskám :D szófogadó macsek, de kitudja mit csinál, ha nem vagyok otthon. ezért választottam a beépített szekrényes megoldást :)
2011. máj. 4. 15:45
 4/12 A kérdező kommentje:
lelkiismeretes vagyok ilyen téren :) ezért inkább kérdezek, minthogy véletlenül kicsi helye legyen szegény nyuszinak. Bár amennyire imádom a nyulakat sztem egész nap kint lesz a szobámban csak azt nem tudom,hogy a számítógépnél a vezetékeket, hogy rakjam nyuszibiztossá :/
2011. máj. 4. 15:54
 5/12 anonim ***** válasza:
Széltében picit szűkös, két emeletes lesz?
2011. máj. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igen sajnos az íróasztal sok helyet foglal így a szélessége csak ekkora :/ ezért akartam,hogy legalább a magassága nagy legyen és fel tudjon ugrálni a "nyugágyra"
2011. máj. 4. 15:57
 7/12 A kérdező kommentje:
nem lesz 2 emeletes, csak ugye lesz lent a házikója és magasabban pedig a másik oldalon egy nyusziknak kapható ilyen kifeszített ágy amit rákötünk a ketrecre és akkor ott is tud aludni meg ugrani is tud benne :D
2011. máj. 4. 15:59
 8/12 A kérdező kommentje:
de egy mini kosorrú azért nem lesz olyan nagy, mint egy átlagos macska nem? csak,hogy tudja viszonyítani, mert eddig mindig csak ilyen tenyérben hordozható nyuszikat láttam, a felnőtt mérettel nem vagyok tisztában. annyit tudok, hogy 1,5 kg a súlyuk
2011. máj. 4. 16:00
 9/12 A kérdező kommentje:

[link]


vmi ilyesmire gondoltam kinézetre.. csak persze nem pont ilyen mert ez csincsillának való :D csak h lássátok h kb hogy fog kinézni ha elkészül

2011. máj. 4. 16:03
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az alapméret amilyennek a ketrecnek lennie kell az 100x50-es ( miniknek is). A tied kicsit tényleg szűkös, szerintem a felugrásos dolgot nem fogja plusz helynek venni a nyuszi, már ha használni fogja azt, van aki nem fogékony ilyesmire annyira ( de persze jó ötlet :))

Nem lesz akkora mint egy macska az tuti, de a tenyeredben sem fog elférni azért felnőtt nyusziként.

2011. máj. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!