Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Elég a nyuszinak ennyi hely?

Elég a nyuszinak ennyi hely?

Figyelt kérdés

A beépített szekrényem asztalkájára szeretném a nyuszi ketrecet berakni, hogy ne a földön legyen.

Egy mini kosorrú nyuszim lesz.

Elég neki 106cm hosszú 35cm széles és 50-60 cm magas (a felső szintre vmi "nyugágy"féleséget terveztem, hogy fel tudjo mászni és aludni ott is, meg ha feláll két lábra legyen sok helye) ?


Ekkora hely elég lesz neki szerintetek? ( a magasság még megtoldható 10-20 centivel)


2011. máj. 4. 15:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Valóban, a 35 cm kicsit húzós. Minél magasabbra kell akkor csinálnod, amennyi helyed csak van. Nem biztos, hogy a nyugágyat használni fogja, a nyuszik jobban szeretnek szilárd talajon szundikálni, bár mászni is szeretnek. Viszont a képen, amit belinkeltél, látok sarokelemet. Az nagyon jó, mert oda biztosan fel fog mászni, és lehet, hogy aludna is ott szívesen. Inkább a görények meg a patkányok szeretik a függőágyat.

A vezetékekről pedig: bármivel is próbáltuk elbarikádozni az asztal alját, semmi nem volt elég jó. A nyuszik nagyon ötletesek, ha olyan helyre akarnak bejutni, ahova nem szabad. Nálunk egyetlen dolog vált be. Közel toltuk a konnektorhoz a számítógépasztalt. Bedugtunk egy elosztót, amibe bedugtunk mindent, ami a számítógéphez tartozik. Az összes vezetéket olyan kicsire hajtottunk, amennyire lehetett, az egészet felpakoltuk az asztalra a monitor mögé, az asztalt pedig betoltuk a fal mellé teljesen. Így semmihez nem fér hozzá.

2011. máj. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

igen ez jó ötlet lenne ez a kábeles, de az íróasztalom nem teszi lehetővé :/ de amúgy nekem is az összes dolog egy elosztóba van bedugva, de még így is sok a vezeték sajnos.

A nyugágyat pedig a torpenyul.hu n láttam, hogy előszeretettel fekszenek benne, onnan jött az ötlet. a sarokelemet is lehet, h beleépítjük, de kézzel lesz készítve, úgyhogy nem tudom, hogy hogy lehet megoldani, hogy szép legyen a kialakítás, és biztonságos is

2011. máj. 5. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!