Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fapellet nyuszi wc-be olcsón?

Fapellet nyuszi wc-be olcsón?

Figyelt kérdés
Hol kapok olcsón fapelletet nyuszi wc-be? Amit most veszek (Multifit) nagyon drága. Hol, és milyen márkájút vegyek, ami olcsóbb?
2011. máj. 7. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél forgácsot.. Nem drága és kb ugynaolyan
2011. máj. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem ugyanolyan, inkább ne írj, ha nem tudod, miről beszélsz, és nem ez volt a kérdés
2011. máj. 7. 11:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem a Multifit a legolcsóbb, ha azt vesszük, hogy egy kisebbik zsák fél évig elég nekünk, (egy nyuszi, van és két kis fűegér, amik alá is szoktam rakni egy keveset). Csak a sarok wc-jébe szoktunk tenni csak éppen, hogy elfedje az alját, és hetente egyszer takarítom.
2011. máj. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly ősszel vettem egy 15 kilós szák fapelletet azt hiszem a praktiker-ben kb 900 ft-ért. Még most is bőven van belőle, nagyon megérte. Igaz hogy ezt tüzelőnek árulták, nem kisállat alomnak de szerintem tök mindegy. Nézz körül ilyen helyeken mint a praktiker, obi stb. Bár most lehet hogy nem lesz mert a tavaszi-nyári szezonban lehet hogy nem árulnak tüzelőt.
2011. máj. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*szák=zsák
2011. máj. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!