Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem isznak a deguim?

Miért nem isznak a deguim?

Figyelt kérdés
golyós önitatóba van nekik víz,megmutattam nekik,de nem isznak belőle...lehet valami bajuk?
2011. máj. 8. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hogy mutattad meg nekik?Amúgy ha eddig nem volt ilyen itatójuk akkor lehet hogy még nem jöttek rá.Kend be valami finomsággal az itató végét,azzal amit nagyon szeretnek.
2011. máj. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mióta vannak meg? Gondolom most kaptad Őket...
2011. máj. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát úgy mutattam meg nekik,hogy még mikor kicsit csöpögött belőle a víz az orrához nyomtam,finoman,és vizes is lett picit a szája...meg szokták szagolgatni,de még egyszer sem "kapták be" egy hete vannak meg,azelőtt nem volt nekik ilyn itató...de raktam be nekik kis tálkába is vizet és abból sem láttam őket inni...azt a bekenőset megpróbálom...köszi
2011. máj. 8. 15:54
 4/11 anonim ***** válasza:
Sok friss zöldséget adsz nekik? Mert akkor lehet, hogy azért nem szomjasak.:) Amúgy nem hinném, hogy bajuk lenne, majd ha megszomjaznak fognak inni, hidd el...Sőt már lehet, hogy ittak is, csak épp nem láttad.
2011. máj. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
sok pitypang levelet kapnak,meg degutápot és néha kukorícát...
2011. máj. 8. 16:04
 6/11 A kérdező kommentje:
ja meg sztem nem ittak,mert nem hiányzik víz az itatóból...:S
2011. máj. 8. 16:05
 7/11 anonim ***** válasza:

Az önitató mióta van benn? Ha csak pár napja akkor nem látszik rögtön a mennyiségváltozás mert csak kicsit isznak hisz ők is kicsik.:)

Amúgy kukoricát ne adj nekik túl sokat, gondolom tudod, hogy hajlamosak a cukorbetegségre és a kukorica, nem a legideálisabb táplálék nekik. Kis mennyiségben nem árt, de ha sokat kapnak akkor már nem tesz jót nekik..:)

2011. máj. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
2-3 napja van bent...nem adok nekik sokat,minden másnak fejenként 2-3 szemet:)
2011. máj. 8. 16:15
 9/11 A kérdező kommentje:
*másnap...elírtam
2011. máj. 8. 16:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Amikor mennek szagolgatni, akkor nyomd meg egy kicsit, és ha szomjasak, lenyalják, így rájönnek:) Lehet, hogy túl lent/fent van nekik, és kényelmetlen, azért nem isznak:)
2011. máj. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!