Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a baja a patkányomnak?

Mi a baja a patkányomnak?

Figyelt kérdés
nagyon aktív jószág, illatanyag nemntes forgács van alatta, és most úgy veszem észre kissé félénkebb mint volt(anyukám nem így van vele, szerinte ugyan olyan mint volt.), és az orrlyuka körül ilyen vékony piros csík jött elő, de csak az egyik felén. Szóval van-e valami baja a kicsinek, vagy csak simán beüthette valahol, és ha van akkor mi lehet a baja? (bocsi ha kicsit zavaros de az első patkányom és kissé aggódok :/ )
2011. máj. 8. 17:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

minek tartassz lakásba egyáltalán patkányt???

undorító!

az a baja hogy ketrecbe tartod, elmebeteg ötlet ez.

Egy undorító állatot ott tartani, vazze.

Ha rendes vagy elengeded jó messzire.

2011. máj. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
értelmes válaszra voltam kíváncsi!! ha kicsit böngészel a kérdések közt nem én vagyok az egyetlen aki patkányt tart a lakásba, és egyáltalán nem undorító jószág, csak aki semmit nem tud róla ezt gondolja... ha meg undorító akkor minek olvasod el egyáltalán a kérdést? egyáltalán nem vagyok kíváncsi az ilyen bunkó emberek véleményére, főleg most h nemtom mi a baja a kisállatomnak. nagyon szépen köszönöm h sikerült felhúznod ezzel a hülye értelmetlen válasszal,...
2011. máj. 8. 17:38
 3/12 anonim ***** válasza:
hát szerintem vidd el dokihoz és kérj tanácsot!
2011. máj. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt patkányom, és nem feltétlen mindig aktív:) Szerintem semmi baja, sokat kell szeretgetni:D Az ilyenekkel, mint az első hozzászóló, meg nem kell foglalkozni, mert a hiányos/abberrált szexualitását próbálja igy kompenzálni:D ez egy pótcselekvés az ilyeneknek:D Moncsi^^
2011. máj. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat Moncsi. Akkor nem aggódok tovább, de majd figyelem, hogyan viselkedik. Estefelé egyébként is mindig aktívabb:)
2011. máj. 8. 17:52
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia!Jobban van a kisállatod?
2011. máj. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igen, már aktivizálta magát :D pörög mozog mindent csinál! Köszönöm az érdeklődést! :)
2011. máj. 8. 19:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Kamillás ronggyal törölgesd az orrát, ez kicsit vöröskönny szerű jelenség, ha valami hirtelen stressz éri, akkor jelentkezik:)
2011. máj. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Első körben cseréld le az almot. Hiába illatanyagmentes, általában fenyőből készül, ami nem igazán jó nekik, és sokszor poros is. Használj szalmapelletet vagy fapelletet, vagy kukoricacsutkaalmot. Ha ezután sem javul egy pár napon belül, akkor irány az orvos!
2011. máj. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor minek írogatsz ide, ha nem szereted őket? Nem muszáj egyáltalán szeretni sem a patkányt, sem akármilyen más állatot, de attól még el lehetne fogadni, hogy valaki igen. Egyáltalán nem abnormális dolog patkányt vagy tengerimalacot háziállatként tartani. Ha te nem szereted őket, akkor ne foglalkozz velük, de ne sértegesd azokat, akik szeretik.
2011. máj. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!