Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért olcsóbb az albínó...

Miért olcsóbb az albínó törpesün, mint a többi?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert sokakat elriaszt a piros szeme, ezért sokkal nehezebb neki gazdit találni.
2011. máj. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem is ezért!:-)de nem tom én imádom őket!!!:-D
2011. máj. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia!

az albínókat általában a természetben is kiközösíti a többi állat , mivel feltűnőbbek, és kicsit gyengébb az immunrendszerük is.

rövidebb élettartam várható mint a többieknél és hajlamosabb betegségekre..

de azért nem kell félni, házi körülmények és jó tartás mellett vígan ellesz :)

üdv

2011. máj. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, mint tenyésztő mondom, hogy az albínó törpesün fizikailag, egészségileg semmivel sem gyengébb, mint a többi. Tényleg csak az eladhatatlansága miatt olcsóbb; sokan tenyésztenek is albínóval, amit nyilván nem tennének, ha nem lenne egészséges az állat.
2011. máj. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

11.43

én ezt a természetes életkörülményeire értettem, és hozzáírtam hogy bent nem lesz baja.

az hogy te tenyészted bezárt körülmények között gyakorlatilag burokban attól még halványlila fogalmad sincs az evolúciós fejlődéséről.

mindenféle állattenyésztőkről pedig megvan a véleményem , különösen azokról akik képesek egy hibás légzőrendszerű fajt létrehozni (pincsik) mert szép..és emiatt a kutya fulladozva lélegzik..

2011. máj. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, minek keverted ide a pincsiket és a vad körülményeket, amikor egyiknek sincs köze a társállatként tartott törpesünhöz. A természetben is csak azért vannak hátrányban az albínók, mert "világítanak", nincs rejtőszínük, ezáltal a ragadozók nagyon könnyen megtalálják őket, illetve ha ők a ragadozók, akkor a táplálékállatok messziről kiszúrják. Ezért pusztulnak el, nem azért, mert gyengébbek vagy betegesebbek.
2011. máj. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A fiam annyira szeretne egy törpesünt, csak sajna iszonyú ára van az ő pénztárcájához képest. Gondolkozunk egy albínón, az olcsóbb talán, szeretni meg ugyanúgy lehet...
2011. jún. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MournerAngel válasza:

Hát nem tudom, szerintem is nagyon gyönyörűek az albínók. És olyan kis puhák:)

A nehezebb eladhatóság mellett talán az is közrejátszhat, hogy nincsen mintázatbeli különleges ismertetője.

Egyébként az utolsónak: nálam jelenleg van egy eladó albínó kisfiú, ha gondolod nézd meg:

[link]

2011. aug. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!