Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ezeknek a nyusziknak miért...

Ezeknek a nyusziknak miért nem lesz bajuk a száraz kenyértől?

Figyelt kérdés
Megdöbbenve olvasom, hogy sok nyuszis rendszeresen száraz kenyeret ad a nyúlnak fogkoptatás céljából, és még másoknak is ajánlgatja, hogy adjon a nyúlnak, holott minden felelősségteljes nyulas tisztában van vele, hogy tilos!
2011. máj. 9. 11:18
 1/6 Platypus ***** válasza:

A dohányzóknak sem lesz feltétlenül tüdőrákja. Csak éppen nagy a kockázata. Van, akinek bejön a kockáztatás, aztán úgy igazolja maga előtt a saját hülyeségét, hogy másoknak is ajánlgatja.

Olyan is volt itt, hogy a közvélemény hülyeségnek kiáltotta ki a myxo oltást.

2011. máj. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is most vettem egy törpenyúltartással kapcsolatos könyvet, amiben azt írják, hogy kiszáradt kenyeret /pirítóst adhatunk neki
2011. máj. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nyulas könyvben?????? o.O ez durva
2011. máj. 9. 15:39
 4/6 anonim ***** válasza:

TILOS A NYUSZIKNAK KENYERET ADNI!

Értsétek már meg...

2011. máj. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak olyan, mint hogy nem lehet sokakkal megértetni, hogy a nyuszikat nem kell fürdetni, mert semmi szükségük rá. És sajnos a nagy állatáruházak is csak táplálják az ilyen ostobaságokat, mert mindegyikben kaphatsz nyuszisampont. Ugyanígy, a felelős nyuszitartók tudják, hogy mézes jutalomfalatot nem adunk a nyuszinak, mert tönkremegy a foga, mégis bárhol szerezhetsz mézes rudat, és sokan vesznek is. Sajnos a hülyeség villámgyorsan terjed, az okos és hasznos dolgok pedig lassan. Ha te felelősségteljesen tartod az állatkádat, már mindent megtettél, ami tőled telt.
2011. máj. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem simán megszóltak az miatt, hogy megírtam hogy ártalmas és értelmetlen a nyúlnak száraz kenyeret adni, mert a nyál úgy is megpuhítja, azt írta, más a nyúl nyála, erre már nem tudok mit írni, csak a nyulakat sajnálom, akik kenyéren koptatják a fogaikat.
2011. máj. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!