Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintem megfázott a hörcsögö...

Szerintem megfázott a hörcsögöm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nincs fűtés, mert most cserélik ki, és nagyon hideg van a lakásban. Jó sok forgács van a ketrecében. A minap hallottam, hogy többször egymás után tüsszentett. Szerintem megfázott. Mit tehetek érte?
2011. máj. 9. 21:10
 1/10 anonim válasza:
hajszárítóval melegits be egy törölközöt vagy valamit és után tedd be az akváriumba melegébe
2011. máj. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
52%
második válaszoló vagyok nappal ahova süt a nap oda tedd az akváriumot
2011. máj. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ketrece van


a másik kettőnek meg üzenem, hogy majd ugyanezeket csináljátok meg a gyereketekkel, undorítóak vagytok, legszívesebben szembeköpnélek titeket és még szépen fejeztem ki magam...

2011. máj. 9. 21:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Tegyél be neki nagyobb darab, puha, meleg rongyokat is, a miénk mindig azzal takarózott. Ha van valami olyan edényed, amit nem tud kirágni, pl. egy lezárt befőttes üveg, abba tehetsz meleg vizet és berakhatod hozzá, bár nem hiszem, hogy hozzá bújna, de megpróbálhatod. Arra vigyázz, hogy ne tudjon belőle kifolyni a víz, és ne is tűzforrót önts bele, hogyha mégis kifolyna, akkor ne forrázza le magát, még véletlenül se.
2011. máj. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a napos dolog eszembe se jutott, köszönöm a tippet :)
2011. máj. 9. 21:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért a nappal óvatosan. Hőgutát kaphat, ha túl sokáig hagyod szerencsétlent napon, én nem ajánlom (szomszédok is így ölték meg szinte az összes kisállatukat hogy jaj szegény fázik rakjuk napra).
2011. máj. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a szobám úgy fekszik, hogy reggeltől délelőttig odasüt a nap, kicsit leereszteném a redőnyt vagy elhúznám egy picit a függönyt, úgy se jó?
2011. máj. 9. 21:57
 8/10 anonim ***** válasza:

A napra szerintem se tedd, nekem is hőgutát kapott az egyik, mikor nagyanyám kitette nyáron az erkélyre.

Esetleg csak úgy, ha egy függönyön keresztül éri a nap, vagy csak a ketrece egy részét, hogy arrébb tudjon húzódni, de ezt nehéz megcsinálni, mert idővel máshová fog sütni a nap. Ha nagyon felhős az ég akkor esetleg, de úgy meg nem sokat ér. Ilyenkor már elég erősen tud sütni a nap.

2011. máj. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Infralámpa?
2011. máj. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
arra most sajnos nincs pénzünk :(
2011. máj. 10. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!