Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszi és macsek szállítá...

Törpenyuszi és macsek szállítás, nem árt nekik?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: nyáron lehetséges (remélem nem igy lesz de előfordulhat) hogy utagatnom kell egy héten 4napot lennék otthon 3at nyaralóban, az út fél óra, és ez minden héten lenne. Persze hagyhatnám őket itthon, de mégis csak az én állataim jó lenne ha velem lennének. Szállító dobozaim vannak, autóval mennénk. Van valakinek tapasztalata az ügyben?
2011. máj. 9. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg semmi bajuk nem lesz. A tömegközlekedés még lehet, hogy stresszes lenne, de autóval sétagalopp.

Ez persze nem 100%, akadnak kivételek, de nagyon ritkák ilyen kisállatoknál, és akkor is inkább a macska lehet necces szerintem, a nyuszit valószínű nem fogja zavarni.

2011. máj. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
uhh az nagyon jó én pont a nyuszi miatt aggódtam a macskusz már kocsikázott:) csak annyira soknak tűnik ugye a heti 2szeri utazás de remélem hozzászoknak mert jó lenne ha mindig velem lennének:)
2011. máj. 9. 21:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát meglátod úgyis az első alkalom után, hogy viselték, aztán eldöntöd. Maradandó károsodást biztos nem fognak szenvedni :)
2011. máj. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nyuszinál szerintem teljesen oké, macskuszokhoz nem értek, de szerintem ott sem lesz probléma
2011. máj. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak a cicura vigyázz, meg ne lógjon :)
2011. máj. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok:) így nyugodt szívvel viszem őket magammal, természetesen csak szállítódobozban:)
2011. máj. 10. 14:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem macskám van, és az autókázással nálunk sem volt probléma, csak az új hely megszokásával. Nem tudom, vitted-e már máskor is magaddal a cicust, de én amikor költöztem, az új lakásban 3 napig nem jött ki az ágy alól, csak enni. Utána még egy hét volt, mire kimerészkedett a szobából. Pedig fiatal cica, akkor fél éves volt (most 9 hónapos). Szóval ebből a szempontból nem biztos, hogy jó ötlet hurcibálni.

2011. máj. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!