Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mivel válasszam szét a tengeri...

Eszter:) kérdése:

Mivel válasszam szét a tengerimalacaimat mert egy ketrecben vannak és nem szeretném külön tenni öket?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 09:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha szét akarod választani őket az csak külön ketreccel oldható meg, egymás mellett.

Miért akarod különválasztani őket? Ha fiú-lány párosról van szó, akkor ivartalanítás, és maradhatnak együtt is.

2011. máj. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi!kb hány forint az ivartalanitás??:S..félek hogy komoly baja lesz töle!
2011. máj. 10. 09:17
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


ilyet keress kertészboltban,irtam..

de ennél sűrűbb szövésűt,mert beszorul a fejük


de ne akard kinozni őket,ajándékozd el a fiút,és tarts meg egy kislányt ami születik

2011. máj. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nem lesz baja az ivartalanitástól,nekem 2 fiú is ivartalanitva van

nekem 7ezerért csinálták,de ez helytől függ,4 és 12 ezer között mozog


de ha mondassz helyet,akkor hamarabb tudunk segiteni

2011. máj. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ajándékozd el a fiút,és tarts meg egy kislányt ami születik


Na, ez aztán nagyon kedves. Szóval ajándékozza el azt, akit már megszeretett, de azért csináltassa fel vele a nőstényét, majd születik 4-5-6 kölyök, amiból egyet tartson meg, a többivel meg majd lesz valami?

ÚRISTEN!!!


Szóval, Kérdező, ivartalanítsd őket. Nekem a törpenyúl ivartalanítás volt 4000, szóval egy coca még olcsóbb lehet. Magyarán nagyon változóak az árak.

2011. máj. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

9:24

előzménye van,irt ki másik kérdést is,kicsit felelőtlen a kérdező,hisz azt se tudja mi legyen a picikkel,a nagyok sincsenek meg neki túl régen...


és látom előre h a nőstény bele fog pusztulni abba hogy túl sokat szül...

2011. máj. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a csirkeháló nem megoldás, mert akkor minkét malinak kisebb helye lenne a ketrecben.

Ivartalanítástól nem lesz bajuk, ebben az esetben nagyon hasznos is lenne, az a fontos, hogy olyanhoz vidd, akik gyakorlottak ilyen kis állatoknál ebben. Ott van pl. a Család utcai rendelő, vagy a Felicavet, ők pestiek, ha gondolod, keress rájuk neten + árat már írtak itt hogy kb. mennyi.

2011. máj. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Háát ez most nagyon fááj eslönek a hímet kaptam nagyon szeretem utána vettem nekii a nöstényt társnak mert azt mondta a tenyésztő hogy ne himet vegyek melléé..ezért vettem nöstényt mindegyiket imádom és nem ajádnékozom el semelyiket:@

Szó sincs rolaa!!!!a kicsitket elfogom!!

2011. máj. 10. 11:41
 9/12 A kérdező kommentje:
Tudom mi lesz a picikkel elajándékozom öket egy olyan hlyre ahol nagyon jó helyük lesz.!!!Szerintem a hímet fogom ivartalanitani!És nem vagyok felelötlen amugy meg aki ezt irta nagyon kedves.!!!Köszönöm a kedves kommenteket:)
2011. máj. 10. 11:44
 10/12 anonim ***** válasza:

ha nem lennél felelőtlen,akkor mielőtt megvetted volna őket,utánaolvastál volna,hogy igy nem jó


bár alap boisz hogy a him és a nőstény párosodik,és kicsik születnek...


www.gemon.ro


olvasgasd

2011. máj. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!