Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » "Éneklő" degu? (lent)

"Éneklő" degu? (lent)

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy amikor zenét hallgatok, a degumnak be nem áll a szája. Csipog mint egy őrült. Ez mit jelent? Tetszik neki vagy épp az ellenkezője? Olyan édes, olyan mintha utánozná a zenét :)
2011. máj. 10. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
tetszik neki amit hallgatsz..:D aranyos..:P
2011. máj. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De annyira édes, ahányszor ránézek röhögnöm kell XD imádom *.*
2011. máj. 10. 18:31
 3/9 anonim válasza:
Az enyém is folyamatosan hangoskodik, ha zenét hallgatok, sőt néha a tv miatt is, de sztem inkább idegesíti, mint tetszik neki. Legalábbis az enyémnek ilyenkor nem csicsergős, hanem hisztizős hangja van.
2011. máj. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:) akkor halkan zenélek :D
2011. máj. 10. 18:44
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja és akkor is ugyanilyen hangot ad ki ha ki akar jönni a ketrecből...
2011. máj. 10. 18:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Fél tőle, egyes zenékre nálunk is csipog, illetve ha nyitva az ablak és behallatszik a madárcsicsergés szinte pánikrohamot kap:) Ilyenkor ki kell venni, megsimogatni, megnyugtatni őket. Ha hozzászoktatod, akkor nem fog csipogni, mert rájön, hogy nem kell félni tőle:)
2011. máj. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. máj. 10. 20:18
 8/9 anonim válasza:

Nekünk egy van (nem, nem állatot akarok kínozni; ajándékba kaptuk, aztán egyedül maradt, mert ketrec sem volt csak kicsi, mire vettünk meg már több mint fél éves lett, nem akartam kockáztatni hogy agyonverje egymást a 2 egynemű, van vele annyit foglalkozva, hogy inkább ember már semmint degu)


Tehát úgy 2 hónapja kezdett énekelni. Reggel cuppogok neki, akkor kuruttyol sokáig, de napközben is ha közelítünk felé, vagy cuppogok, puszit küldök neki. Ha beugrik az ágyába visít, mint akinek nem jó, de ha beszélek hozzá vagy a lányom, akkor énekel, de nagyon durván, én is röhögőgörcsöt kapok sokszor :o)

2011. júl. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Madárról jut eszembe; egyszer az erkélyre berepült egy galamb, ő meg az ablak mellett volt. Épp aludt de felébredt a landulásra; úgy kiugrott és belapult szegény, de olyan vicces volt; lehet nem illik rajta röhögni, de én megtettem; úgy látszik vette az adást mert le is nyugodott rögtön:o)
2011. júl. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!