Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen hámot és pórázt vegyek...

Milyen hámot és pórázt vegyek a nyuszimnak?

Figyelt kérdés
Igazából azt nem tudom, hogy mekkora kell neki. Még kicsi. Azt olvastam, hogy jó neki a görényeknek vagy a macskáknak való.De mégis melyik? A görényeknek való nem lesz kicsi? Nektek mekkora van?
2011. máj. 11. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hámot vegyél neki.Görény,vagy macska,lényegében ugyan olyan.Lehet őket állítani.Az én cicámé olyan ami jó volt rá pár hónapos korában is,és másfél éves korában is.Lehet őket szabályozni,hogy mekkora méret legyen.Menj el,és nézd meg őket.
2011. máj. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet kapni kifejezetten nyusziknak való hámot is, nekem is olyan van! kb 1500 ft. én a fressnapfban vettem, de szerintem más nagyobb kisállat felszerelés üzletben is van.
2011. máj. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hám és póráz: [link]


póráz: [link]


[link]

2011. júl. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok a 2.linket ne nézd meg.

[link]

2011. júl. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!