Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megfelel ez a ketrec egy...

Megfelel ez a ketrec egy patkány tartására? (kép)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem épp a legnagyobb, de sokat lenne a ketrecen kívül is. Az is lehet, hogy csak pár hónapig használná ezt..


[link]


2011. máj. 11. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
persze :D ha föleg foglalkozol vele is, kiveszed...stb
2011. máj. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Platypus ***** válasza:

Nem. Eleve egy patkányt nem jó tartani, ha azt szeretnéd hogy boldog legyen nálad. A patkány társas állat, és egy ember csak részben pótolja a társat. Főleg akkor amikor alszol. És ha egy patkány unatkozik, akkor nagyon találékonyan tud zajokat kelteni.

A frici művésznevű ketrec a legkisebb amiben gondolkozni érdemes.

2011. máj. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon nem jó. Iszonyú kicsi.

Egy patkánynak ugyanúgy sok mozgásra van szüksége, akármilyen gyakran van ketrecen kívül. Ebbe annyit tud csak hogy föl le járkálna, az én patkányom sztem bedilizne tőle.

Bár attól függ milyen patkány és mekkora, mert vannak kisebb fajták, arra még azt mondanám talán-talán, de az én patkányom megpusztulna ebben.

Csak azért mert olcsó ne vedd meg, főleg ha csak pár hónapig lenne benne, felesleges kiadni érte a pénzt, inkább egy nagyot ami sokkal jobb.

2011. máj. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez rettenetesen kicsi, nem patkánynak való, kábé semmit nem tudsz belerakni amire szüksége lenne, normál méretű ház, függőágy, etető itató mászólétra vagy bármi hasonló. Ebbe nem fér bele normálisan semmi. Na meg patkányból kettő a minimum, magában ne tartsad. Egyébként is éjszakai állat tehát éjszaka aktív, kell neki a nagy ketrec, mert ebben csak aludni tudna, nem élni.


Inkább vegyél használt de nagy ketrecet ha sajnálod rá a pénzt. Azt is kapsz ennyiért.

2011. máj. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

okés, köszi a válaszokat.

még annyi, hogy össze lehet szoktatni egy törpenyuszival a patit?

2011. máj. 12. 11:57
 6/6 Platypus ***** válasza:
Össze lehet őket szoktatni annyira, hogy a szobában mindkettőt egyszerre szabadon engedve ne kelljen aggódni. Együtt tartani őket egy ketrecben viszont nem lehet.
2011. máj. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!