Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi az ideális egy nyúl alá?...

Mi az ideális egy nyúl alá? Mi a nyúlnak a legjobb? (alom, forgács)

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az alomtálcájába forgács. Ezen kívül sehova máshova!


Az enyémnek egy ilyen lapos párna van a ketrecében, ha fázik, akkor arra ráfekszik. Ja, meg egy kis szénát rakok a ketrec aljába, ő elrendezgeti magának.

2011. máj. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A legjobb a préselt fa- vagy szénapellet alom, csak a WC-jébe, jobb nedvszívó mint a forgács és tisztább is, könnyebb takarítani.
2011. máj. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2%
Nekem a nyuszi még mindíg nem szobába való,mint ahogy az egér és ehez hasonló kis jószágok sem.Nem kell ügyet csinálni raksz be neki szalmát és majd ha nem tetszik neki összedarálja magának,a jó Isten se rendezgeti neki a réteken az almokat.Jó nagy hely kell neki hogy tudjon mozogni,elegendő kaja(enyémek megeszik a szemes takarmányt +füvet+szénát+háztartási hulladékzöldséget)legyen neki naponta friss vize és elvan.
2011. máj. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A nyuszik többsége utálja a forgácsot, a mieink is. Amikor tettünk be nekik, elturkálták maguk alól. Jobban szeretnek a műanyagon feküdni, így semmit nem teszünk alájuk. A wc-be forgáccsal megszórt macskaalmot teszek.
2011. máj. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az enyémnek forgács van az alomtálcán egy kevés szénával!
2011. máj. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem 5 nyuszim van. 3 közülük nyuszi WC-t használ ,2 pedig forgácsot használ.Szóval az enyéim többsége a WC t jobban szereti! És cak azt szeretném még mondani hogy a fűrészforgácshoz hasonló forgácsra nagyon vigyázz nehogy felszívja! Ezért ha ilyet választasz akkor inkább vegyél nagyobbat!Én személy szerint a faforgácsot javaslom!
2011. máj. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fapellet és csak az alomtálcába, rengeteg jó tulajdonsága közül(jó nedvszívó és szagbenntartó képesség,természetes, és minimálisat kell használni ezért a leggazdaságosabb) a számomra leginkább fontos, hogy nem vagyok rá allergiás, és a nyúl sem.
2011. máj. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
forgács.bár,ha melege van kitúrja maga alól.de az jó puha,és aránylag jó nedvszívó.
2011. máj. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hogy mondhattok forgácsot egy nyúlnak?

vastag szőrük van és beleragad, iszonyatosan zavarni tudja őket..

én amondó vagyok hogy nyúl WC. nagyon okos állat , pár hét alatt beleszokik, és csak azt kell takarítani , szóval munkát is spórolsz vele. én a wc t 2-3naponta takarítom, tisztaságtól függően, a tálcát pedig hetente.

wc be szerintem a legjobb a fapellet de még könnyen beszerezhető a nem vegyszeres macskaalom. én lidl ben kaphatót használok.

2011. máj. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a macskaalommal vigyázni kell! csak olyat szabad venni amit ha megeszik nem képződik gombóc a gyomrában és nem vegyszeres!!
2012. dec. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!