Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi van a hörcsögeimmel?

Mi van a hörcsögeimmel?

Figyelt kérdés
Nem értem őket,mert mindent a futkosócsőben csinálnak.Ott esznek,alszanak,és wc-nek.Ezt mind egy helyen.Hiába van ott a ház is.Hogy lehet leszoktatni őket erről?
2011. máj. 13. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Vedd ki a futkosócsövet!!!
2011. máj. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ott érzik jól magukat. A természetben is alagútjáratokat építenek maguknak.
2011. máj. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont ahogy az előttem szóló írja: a természetben földalatti alagútrendszerekben élnek. Ez nekik a természetes, mint hogy te házban laksz, ők alagutakban:)
2011. máj. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem haggyad őket mert, a hörcsög egyébként vadon él és ott hol él? JÁRATOKBAN! de azért néha tisztitsd azt a csövet, mert ha nem akkor annak nem lesz jó vége a hörik számára de ha ez érdekelt akkor egyébként nincsen semmi bajuk!! Ne aggódj
2011. máj. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásokat.Tudom,hogy nem lesz bajuk,csak azt naponta leszedni azért,hogy kipucoljam,elég necces,mert szét kell szednem az egész csőrendszert.Sajnos már egy nap alatt is nagyon összepiszkitják.Most leszedtema külsőket,és csak kettőt hagytam bennt nekik.Valószínű így is abban élnek továbbra is.De azért így jobb,mert csak benyúlok érte,és kiveszem ha kell.Nekik meg szerintem mindegy,mert így is jó.De folyton csak az egyikbe vannak,szinte sokszor összenyomják egymást.
2011. máj. 14. 13:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!