Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszit szeretnék, mit...

FöldreSzálltAngyal kérdése:

Törpenyuszit szeretnék, mit tudtok róla, mennyire kényes állatok?

Figyelt kérdés
Meg egyéb infókat is szívesen fogadok:)
2011. máj. 14. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt egy nagyon jó oldal, itt minden információt megtalálsz a nyuszikról. Nekem is van nyuszim és imádom, szerintem nincsen velük igazából sok baj, nincsenek porcelánból, nem annyira kényesek.:) Amire komolyan oda kell figyelni az az étkezésük, a nyulaknak az emésztésük a "gyenge pontjuk" ha lehet ilyet mondani. Nagyon fontos hogy nagyrészben szénát egyenek és csak kevés, jó minőségű tápot. Zöldségeknél oda kell figyelni mit szabad adni és mit nem, de az oldalon amit linkeltem erről is találsz info-t. Nem tudom hol akarod tartani, lakásban vagy kint, de ha kint akkor arra kell figyelni hogy ne legyen huzatnak és tűző napnak kitéve a ketrece. Ja és még egy fontos dolog hogy nagyon fontos fél évente oltatni őket két veszélyes, halálos kimenetelű betegség ellen.

2011. máj. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket és a válaszodat :) Igazából lakásban szeretném tartani,de majd később kifutót is szeretnék neki.
2011. máj. 14. 14:44
 3/4 bambi10 válasza:
Szia! Nekem is van egy kosorrú törpenyuszim! Egyáltalán nem kényes állatok! Az etetésükre tényleg oda kell figyelni! Az enyém egy rosszcsont! Ha lakásban akarod tartani akkor olyan dolgokra kell még figyelni, hogy ne tudja megrágni a kábeleket, nálam lerágta a távirányítóról a gombokat!! :D
2011. máj. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A távirányító fétis valamiért általános dolog a nyusziknál, az enyém is lerágta az összes gombot.:D És más nyuszitulajdonosoknál is pontosan ez történt.:)

Első válaszoló voltam

2011. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!