Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyulat pincében lehet...

Törpenyulat pincében lehet tartani?

Figyelt kérdés
Lehet valami baja ettől, mert anyukám nem tudja elviselni a szobában és ezért így döntöttünk.
2011. máj. 14. 11:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Ez kínzás lenne az állatnak. Állandóan sötét van ott. Télen hideg, de még nyáron sincs olyan jó idő legalább is nálunk. Bármikor lehetnek ott rágcsálók vagy csótány vagy bármi. Amit Te nem tudhatsz előre. Nem tudsz úgy foglalkozni vele. Egy ilyen állatnak, pláne ha előtte fent volt nálatok, társaságra van szüksége. Egyáltalán nem jók ezek a viszonyok a tartásához. Keress neki új gazdát.

Miért nem tudja elviselni anyud?

2011. máj. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nem, mert ott hideg van és pára. Semmiképp se tartsd ott, inkább ajándékozd el. (Amúgy meg Úristen, milyen állattartók vannak!)
2011. máj. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Pincében semmiképp ne tartsd a nyulat. Akkor inkább erkély, vagy ajándékozd el.
2011. máj. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Te szívesen laknál egy pincében?

(Amúgy nálunk a pince pont hogy télen meleg, nyáron hideg. Legalábbis a kintihez képest.)

2011. máj. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nem!
2011. máj. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

nehogy lerakd a pincébe magadnál vagy te ?

pincébe leviszem a régi cuccokat de nem egy állatot

2011. máj. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Nehogy tartsátok ott, inkább beszéld meg anyuddal hagy maradjon a lakásba, ha nem akkor adjátok el, de ez szegénynek szenvedés lenne, mert sötét van egész nap, mindig..télen valamennyire meleg van lent, de nyáron hideg van és nem bírná elviselni! Vagy építs/vegyél neki egy házat, ketrecet és tedd ki az udvarra...stb.
2011. máj. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Amúgy mindenkinél a pince télen meleg, nyáron hideg! Akár hol legyen az a pince akkor is ilyen lent az éghajlat!
2011. máj. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Tudom, csak valaki ezt írta: "Télen hideg, de még nyáron sincs olyan jó idő legalább is nálunk."

Nekem ez egy kicsit ellentmondásos. Ezért írtam.


Aztán azóta más meg ezt írta: "...de nyáron hideg van és nem bírná elviselni!"

Azért szerintem ez is túlzás. Nyáron nincsenek azért mínuszok a pincében, csak a kinti 35 fokhoz képest van hidegebb, kb 18-20 fok. Ezért ezt nem nevezném elviselhetetlen zimankónak.


Én más miatt se tartanék ott nyulat.

2011. máj. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Figyelj nekem volt törpe nyulam. Nagyon könnyen megfáznak. Erkélyen sem lehet tartani őket. Szóval az a hőmérséklet ami nyáron lent van a mi pincékben az nagyon nem lenne jó neki.

De egyáltalán hogy jut eszébe valakinek ilyen, hogy állatot pincében akar tartani?!

2011. máj. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!