Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Éjszaka arra keltem hogy a...

Éjszaka arra keltem hogy a degum oltári visításba kezdett. Hiába adtam neki enni vagy beszéltem hozzá, nem hagyta abba. Csak akkor hagyta abba ha kivettem a kezembe, és ahogy visszaraktam már megint kezdte előrről. Mitől lehetett ez? 2-en vannak.

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 09:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szerintem megijedtek valamitől, vagy nemtudom. nyugtasd olyankor hosszabb ideig őket, tudom éjszaka kellemetlen.
2011. máj. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy szellemet láttak....
2011. máj. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

-.-"

1. válaszolónak köszönöm :) Fogalmam sincs mitől ijedhettek meg, nem volt semmi hangosabb zaj...

Viszont az egész család felébredt :)

2011. máj. 15. 10:05
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom hogy ez a deguknál hogy megy, de a kutyám ébredt már rémálomból vonyítva, és abba se hagyta egy darabig. Nagyon sajnáltam szegénykémet, halálra volt rémülve... Lehet, hogy a deguknál is van hasonló :D
2011. máj. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom... Azért köszi :)
2011. máj. 15. 10:19
 6/15 anonim ***** válasza:
Szellemet is láthatott.-.-''
2011. máj. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
:) jó akkor biztos szellem volt... csakhogy megnyugodj ;)
2011. máj. 15. 10:32
 8/15 anonim ***** válasza:
Pff.én nyugodt vagyok :D Mondjuk te bajod,hogy nem hiszel a szellemekben...tudod nekem volt már velük néhány találkozásom :) Egyébként csak ajánlani tudom a Paranormal Activity 2-t.
2011. máj. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A paranormal activity egy szuperül megrendezett film, köze nincs a valósághoz... üdv a média szakról :D
2011. máj. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megijedt. Nálunk, ha csipog valami madár, és nyitva az ablak, tehát behallatszódik, akkor riadóztatják egymást jó nagy csipogással:) Ki kell venni kicsit, megszeretgetni, és akkor megnyugszik:) Van egy degum, aki pl. a széltől fél, és nem szokja meg, ha fúj a szél, mindig frászt kap:)
2011. máj. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!