Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A Fressnapf-ban olcsóak a...

A Fressnapf-ban olcsóak a hörcsögketrecek? És a VI. kerületben van? Esetleg a közelében?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!!:)
2011. máj. 15. 16:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2011. máj. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia,használt nem érdekel?
2011. máj. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Attól függ.... Milyen a ketreced? olyat szeretnék amihez csövek vannak és viszonylag nagy.
2011. máj. 16. 20:27
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia,így néz ki:


[link]

2011. máj. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És mekkora? Ja és persze mennyiért adnád?(bár kb akkorának tűnik mint az enyém...)Köszi!^^
2011. máj. 16. 20:56
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia!45x25 cm-es.Kicsi?A Tied is ekkora kb.?
2011. máj. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi! Az enyém 32x27x23. Ezért is keresek nagyobbat mert ez kicsi. Majd még írok h mi legyen mert még nem tom. Amúgy a hörid kihasználta? Tehát nem volt neki kicsi/nagy?

Köszi a válaszodat! Majd még írok!:))

2011. máj. 16. 21:27
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen,a hörim jól érezte magát benne,mivel van benne ugye az emelet gyakran ott volt,de a csőben aludt napközben,szeretett közlekedni benne.Csak szegény megöregedett és nyugdíjba vonult..
2011. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint a Fressnapf-ban minden drága...Nekem is volt ketrecben hörcsögöm, de soha többé ketrecben nem fogok hörcsögöt tartani, az biztos...Több oka is van:


-a ketrec oldalára akasztott mókuskeréknek iszonyú hangja van,amikor a hörcsög rohangál benne

-annak még iszonyúbb hangja van,amikor éjjel rágja a rácsot...

-hacsak nem "XXL-es" méretű a ketrec,nem elég mély az alja ahhoz,hogy annyi forgácsot tudjak beletenni,amennyi alá a hörcsög kényelmesen elbújhat.


Amikor ketrecben volt, látszott rajta,hogy nem érzi jól magát.Így visszatértem a jól bevált akváriumhoz.Abban 10 centi vastagon áll a forgács,imád alá bújni a hörcsögöm és ásni,nem rágja a rácsot sem, a mókuskeréknek egy hangja sincs,úgyhogy én maradok annál...


Szerintem Te is jobban járnál azzal,ha nem ragaszkodsz a ketrechez.Csak arra figyelj, hogy nyáron ne tedd napos helyre,mert az üvegfalak között a levegő nagyon felmelegedhet.Az enyém egy árnyékos sarokban van, ablak közelében, és nyáron egy tálban jégkockát is kap a hörim, imád ráfeküdni...XD A ketrecet szétszedtem, és az akvárium tetejére raktam két oldalát, így nem tud kimászni a hörcsög még akkor sem,ha elakad a kerék és fel tud mászni rá.

2011. máj. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
a fressnapf ilyen ketrec téren nagyon drága. ha eledelt vásárolsz, akkor tudom ajánlani, de a kalitok, ketrecek nagyon drágák ott.
2011. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!